Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ceva mindenki!

Kpézeljétek elmentem most tankolni,höö ha már itt vagyok gondoltam sétálok 1 et a kutyival!Épp csak megindultam és jött szemben 1 "tesó",gyorsan megfordultam és utána! Az a lényeg,h gyarapodik a brigád. Ha minden igaz nemsokára itt lesz köztünk a topicon!
Majd ha lesz egy kis időm, sajnállak! Jó?
Reggelt?
Már körbemotorztam a Balcsipartot,annyi a melóm,és kénytelen vagyok mocival.
Gyorsabb ,jobb, kényelmesebb,biztonságosabb...
Igen,pontosan én akkor a lúzer vagyok, hogy megtehetem azt ,hogy nem írom le helyesen!Bár hogy is tehetném?hisz egy lúzer nem teheti,hiszen azért lúzer!de vállalom,igy legalább vagyok valaki,még ha egy kopottgumis lúzer is,de az is valaki,minthogy egy senki lennék!

Tehát kabbe
Jóóó reggelt Vagy valami hasolót!
de ha meg bux akkor meg az enyémre rakod fel
Jó reggelt Gino!
Helyesen: loser
Akkora "lúzer" vagy, hogy még helyesen sem tudod leírni!

Ezaz meg is kell mondani,nehogy már vissza éljenek a helyzetükkel a kocsogok
Megnyugtatásul:
Igazi úriemberek voltak. Alaposak, korrektek, komolyan vették.

(Egy kivétellel: na az paraj volt! Volt L.Ü. úr. Soha nem voltam rossz véleménnyel vizsgáztatóimról, de ez egy cinikus , kifejezetten gennyes eljárás volt a részéről, amit így 30 fölött már nehezére esik az embernek szó nélkül hagynia. Nem is hagytam.... Még ott vizsga közben megkifogásoltam a stílusát (nyilván a kérdéseivel ezt nem tehettem), így már biztos voltam a buktában. Végül ennek ellenére mégis sikerült.
Bocsesz a off-ért.
Ahhoz ki kell venned a kereket


Meg különben is,az az enyém Nferi,gondolatban nekem ajándékozta
Tudod hol lakom? A ház másik oldalán a szervízben tárolom a mocit!
Este káromnegyed 10kor értem haza.Leállítottam a mocit,levettem a bukót.Bele tettem a kesztyűt a maszkot,majd felakasztottam a kerités egyik fokára a postaláda mellé.Betoltam a mocit,levettem az ülést,hogy felhozzam lemosni,letakartam a ponyvával majd becsuktam a kaput.
Akkor már nem volt ott,mert nem hagytam volna figyelmen kívűl,igy is tele volt a kezem,tanktáska,ülés,stb...

Meg lesz ,csak idő kérdése
viszont ha holnap levizsgázok az lesz a jutalmam, hogy felrakom a csili-vili láncvédőmet amit Nferitől vettem
szokott az, csak néha leül
Most tűnik fel, szinte pezseg a fórum.
Nincs mit,igazán semmiség
Persze www.luser.hu/tagok
hol hagytad a buksit?
Persze ,hogy nem mondtam,mert velem mindig történik valami
...és már nagyon unalmas

Csak azzal a papírral nem leszek ügyvéd amit te adsz
Köszi Kykee, sokkal jobban érzem most magam! Társra leltem! Lúzer SC, nem?
Nálam vizsgázz
nem is mondtad.
Nem baj, törjön kettőbe a buzi fején
kösz
Amúgy minden azon múlik, kinél vizsgázok.
jójó,de ezt mopst arabul?
NA ezen most vitatkozhatunk,hogy ki a lúzer,Te vagy én?
Nekem 2 hete ellopták a bukómat,benne a kesztyűmmel és a maszkal,míg betoltam a motort a helyére.
2005ben 2szer kirabolták a telefonos boltomat,egyszer felnyomták a Honda civicemet.