Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Télleg? Akkor én valamit elcsesztem....

Bár a francot érdekli. Biztos hallottátok, hogy a Paut McCartney első felesége, a Linda is meghalt rákban. Pedig ott biztos nem volt gond a lóvé a gyógyításra.

A lényeg, hogy a máj, a cerka meg az egyensúlyérzék működjön.... A többit megvesszük
Meg az új nissan terepjáróóóóó
Mondomén, rendőrnek kell állni. És a gixer se gond
Én sajnos folyamatosan tisztába vagyok azzal, hogy egy csóró vagyok...
Ma ismét arra döbbentem rá, milyen CSÓRÓ vagyok
Debreceni Zita apja Dezső nálunk volt a garázs soron és nem hittünk a szemünknek , befordult 1 AMG
Mercedes V8 kompreszor , a volánnál ZITA
Szia Tybee!

Mintha valami olyasmit mondtatok, hogy a tavalyi baleset után már lehet nem mentek ti sem.
Május 1-én Kunmadarasra megy valaki ?

Szolnokról betársulnék !
Jó estét !
A próbaúton nekem is kényelmesnek tűnt a hetes. Aztán hogy egyébként mennyire nem, azt mindenki tudja.

Meg az a gáz az ezredessel, hogy az éves bizti, adó, szerviz meg guma is vagy két kiló... És akkor még nem tankoltad meg nem törted.... De úgy láccik nemolyan rossz a rendőri fizu....
Nem mondod . Nem gondoltam volna
Eccer mentem egy gixis srác mellett a hetessel. Olyan 160 körül kivette kerékre, aztán nem is tudom, meddig ment így vele... 200 biztos volt és még ki se értünk a városból. Kész agyhalál...
Saját elmondása szerint meglepően jól elfért egy 750-esen.

(bár szerintem azt csak rövid ideig próbálta és akkor minden másra figyel még az ember....hosszú úton, távon nem biztos, hogy kényelmes lenne)
állítólag szikével
Mivel műtik? Szalagok? Csavarok? Egyik se kellemes, azt mondják....
már nem is esik elállt
Már árulja a GSR-ét, de azt mondta, lehet csak jövőre vált....




Én nem venék 1000-es GSX-R-t, nagy falat az és egyántalán nem való közútra!
(tapasztalat)
Létezik 17-es bütykös guma is

És úgy emléxem, mintha azt beszéltük volna, hogy ő valami 193 magas. El se fér a gixin. Enduróról legalább tuti leérne a lába
Nem motorral esik, kel....
Másra értettem.

fndi írására reagáltam, hogy ......esik (esett át)
áááá most Gixerre vált
Így még akár endurós is válhat belőle
A súlya miatt csak nem. Hisz csak 108 kiló
Esik, kel....Miért nem néz a lába elé!
nem, neki valami régebbi dologból fakadóan (vagy a súlyából ) térd műteten esik(esett át)
Térdműtétre feküdt be, a tavalyi eséséből folytatólagosan.