Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oksa,de nem ígérek semmit

sajnálattal hallom. ha esetleg javulna a helyzet akkor gyere.
nagyon sajnálom,de a holnapi mocizást le kell hogy mondjam.hogy miért?beteg a gyerek,az még nem is lett volna akkora gond,mert attól még mehettem volna,de anyukám vigyázott volna rá,de most telefonált hogy Ő is beteg.Mivel a gyereket még nem vihetem magammal,ezért kénytelen vagyok itthon maradni.nagyon sajnálom,legközelebb duplát mocizunk,megígérem
MOST lehet adatlapot módosítan !
cicagatya aztán GOO
oksi. most már itt is jelen leszek alkalmanként..
de most mennem kell.. szeva!
Oké, de a következőn tényleg kötelező a megjelenés
8-ra Bp. másik oldalára dkesziről? 3 fokban én még nem indulnék..
de talán majd legközelebb. ígérem menni fogok (fogunk).. ha végre tavasz lesz ezen a hülye helyen,
ahol félév tél van
nincsenek új kipuffjaink.. én spec. inkább fejidomot vennék. van vkinek tapasztalata? mennyit vesz le a szélből? .. bár most épp hűtőszekrényt vettem az erre szánt keretből
Na hát akkor holnap kötelező a megjelenés! Szólj a párodnak is, aztán reggel 8-ra legyetek a Budaörsi AGIP kútnál (M1-M7 kivezető szakaszán)..
Jó lesz, meglátod! Tempó is lájtos lesz! Simán tudod majd tartani a tempót! lécci, lécci lécci
nincs most szervizem, használtan vettem a gépet.. mán 4e valamennyi van benne amúgy.. a 700 az csak rám vonatkozik
Atis most dolgozóban van, leltároznak mindenki nagy örömére, de ha elkezd esni, mehetek érte ótóval
Na ma is tanultam valamit. A végén még egy csomó nyelvet fogok beszélni
Nem, ez nem olyan túra lesz amire gondolsz Ez tényleg ilyen lájtos, tájnézegetős lesz. Én is viszem az asszonykámat, nem lesz nagy tempó. Igaz az 1000-es szervíz miatt Neked most gáz, ha jól számoltunk olyan 500 km-t megyünk.. Látod úgy kellett volna csinálnod mint annó én..2 nap alatt megvolt az 1000 km
Uraddal mizu? Van már sport auspuff a gixxin? (csak hogy én is írnak valami nem magyart )
ez svédül van, motoroscsajszit jelent
hogyhogy mit csináltam? novemberben vettem, idén meg még tél volt csak...
ma is lefagytam a kis pirosszkáról..
veletek túrázni? én még csak most ismerkedem a vassal is..
Szerbusz! Mi ez a nicknév? Hát ebből kajakra nem vágtam volna le hogy ki vagy
Mizujs a vassal? Mi az hogy 700 km van eddig benne? Hát mit csináltál eddig? Túrára nincs kedved jönni? Gyeremá!
sajnos nem sikerült módosítanom az adatlapom,
de Imola vagyok. úgyhogy Te is ismersz.. valahonnan..
Honnan ismersz?
A nem száguldoztam az kb 90-es tempót jelent,amit lehet menni lakott területen kívül..
az a nem szágoldoztam, az mennyi is valójában?
mert én ismerlek Téged valahonnan..
Nem száguldoztam, ergó a sebességbe sem lehetett volna belekötni. Index villogott, ez is szabályos volt. Az meg hogy sort előztem azt kurvára nem lehet bizonyítani, mivel az előtte lévő 2-3-at ugye már nem előztem meg, mert megtörtént a baleset, így már nem sort előzők hanem szóló autót..sose lett volna ebből 50-50..
én meg túl vagyok a 700. kilóméteremen
kíváncsi vagyok h motorozok majd a 7000.-nél..
Hát szerencséd volt.
Abban is, hogy nem lökte el a motor elejét.

Engem is "toltak" már ki a bal oldali úttest szélén lévő fehér vonalra (100 körül), én is ott egyensúlyoztam mert ha padka=perec.

Amúgy azt azért tudod, hogy tilos sort előzni.
Meg neki is meg kellett volna győződnie, hogy nem-e előzik.

Rendes volt, mert 50/50 is lehetet volna belőle.
Na megint majdnem pórul jártam. Megyünk ki haverral a hungaroringre. Előzök 3-4 autót egyhuzamban, erre az egyik kiugrik, pont elém. Fékezni már nem volt idő meg hely, lehúzódtam amennyire csak tudtam, de így is elkapta a tükre az első fékkaromat és le is törte. Fékezni így nem tudtam, meg kellett várni míg kiforog a motor meg hátsó fékkel lassulni. Ráadásul az út szélén egyensúlyoztam, ha 1 centit is oldalra megyek, akkor leszaladok az útról és bukok egyet, mert salakos volt a terep meg kurva göröngyös.
Kormányvégsúly lett 1 kicsit karcos még. Természetesen kifizettettem a káromat...
Meg mindjárt kopogtass be a Jani barátomhoz a keszikőbe és pattanjon a Varadéróra ő is
A biztosítóval való szerződésben benne áll, hogy ha fizetem az általuk megszabott díjat, akkor az általam okozott kárt (ami sok tizen-száz millióig van fedezve) megfizeti helyettem.
Ennyi. Én megtettem azt, ami az én kötelezettségem. Ha valami van, akkor ők jönnek!
Sziasztok!

Én is hasonlóképp gondolom!
én is tegnap kaptam meg és fizettem be. a részemröl eleget tettem a fizetési kötelezetségemnek. a többit, esetleges kár rendezést meg majd megoldja a MÁV vagy a Mabisz.


Ric fent az uj gumi
Szolnokon borult ég , eső