Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te ne foglalkozz olyan dolgokkal, amikkel nem kell foglalkoznod!
Szóval nem kell a melléduma....
Pá mindenki
Szevasz rici cicabogárfiu!

Lehet,hogy Béla a hooligán eljön,de a tarka nem jön a biztos,mert dolgozik és már hamarosan itt a minitarka ,így van bőven mit tennie



jó8 all
a legszebbel? azzal nem mehet, mert azzal én megyek
A túra 6.-án vasárnap lesz, időjárás úgy néz ki kedvező. Ha nem akkor szoptunk de akkor is megyünk.
Aki jönni akar és nincs a listában, tudja a dolgát. Nincs mostmár szavazás hogy mikor szombat legyen vagy vasárnap, ekkor legyen vagy 1 hét múlva, ez van, ezt kell szeretni! Kajálást megoldjuk helyileg ha nem lesz más, eddig 17-en vagyunk, ennyi embert ki tudnak szolgálni...majd olyan helyet keresünk. Ha valaki ennek ellenére le tud foglalni egy éttermet, akkor hajrá! Csak azt villámgyorsan tegye. Ha nem, marad az "A" terv.

Sopron-Fertő tó Klán Túra 2008


Találkozás:
2008.04.06-án 8:00 órakor, Budaörsi AGIP kútnál (M1-M7 kivezető szakaszán)
RÉSZTVEVŐK:
1. Nopara
2. Syrus6
3. kykee + Monyique
4. baripeti
5. fndi + Peestabácsi ZZR 400-al
6. Maci
7.Tybee
8. Abdul (Félút, kb. Sárvárnál vissza, de csak Jani miatt)
9. N Feri
10. Tutis + asszony + cimbi 1 + cimbi 2
11. Ze
12. hayabusagirl
13. vazze, mint a forma1ben, kihagyjuk a 13-at
14. ricardo + Csilla
15.


Útvonal:
Budaörs, 7-es út Martonvásár, Velence, Sukoró, Pákozd, Székesfehérvár, 8-as út, Csór, Várpalota, Veszprém Táv: 110 km, Érkezés kb. 10 óra, Pihenő: 30 perc
Veszprém, 8-as út, Márkó, Herend, Városlőd, Devecser, Somlóvásárhely, Tüskevár, Karakó, Jánosháza, 84-es út, Káld, Gérce, Hegyközség, Sárvár Táv: 90 km, Érkezés kb. 12 óra,Pihenő: 30 perc
Sárvár, 84-es út, Rábapaty, Zsédeny, Tompaládony, Simaság, Újkér, Lövő, Sopronkövesd, Nagycenk, Kópháza, Sopron Táv: 60 km, Érkezés kb. 13 óra 30 perc Pihenő + Ebéd: 90 perc
Sopron, Sopronkőhida, Fertőrákos, Fertő tó kikötő, Balf, Fertőboz, Hidegség, Fertőhomok, Hegykő, Fertőszéplak, 85-ös út, Fertőszentmiklós, Kapuvár Táv: 45 km, Érkezés: kb. 16 óra, Pihenő:30 perc
Kapuvár, 85-ös út, Csorna, Enese, Győr, 1-es út, Gönyü, Komárom, Tata Táv: 110 km, Érkezés 18 óra 30 perc,Pihenő:30 perc
Tata, Tatabánya, Bicske, Budapest Táv: 70 km, Érkezés 20 óra 15 perckor.
Összesen megtett kb. 500 km
Még nem 100%, de erősen javul!
Csak azért nem adom oda,mert nagyon szép motor! Mondhatni a legszebb És tuti bacsajoznál vele. akkor meg a párod kinyírna engem. Tehát sajna ezt buktad
k=l
Ezek szerint már jók van a Mini?
szevasztok Mindenki!

megkezdtem a saját túrámat, már fent vagyok Pesten, az idő végig király volt, megyünk vasárnap - ha esik, ha fúj

Te Kykee! Béla, Tarka, meg még akik voltak tavaly, jönnek? Mér vannak néma üzemmódban?
Majd én elviszem a motorod helyetted!
Jaaa, és nem kell fizetned érte! Ingyen teszem, hogy lásson országot is a motorod!
A túra 6.-án vasárnap lesz, időjárás úgy néz ki kedvező. Ha nem akkor szoptunk de akkor is megyünk.
Aki jönni akar és nincs a listában, tudja a dolgát. Nincs mostmár szavazás hogy mikor szombat legyen vagy vasárnap, ekkor legyen vagy 1 hét múlva, ez van, ezt kell szeretni! Kajálást megoldjuk helyileg ha nem lesz más, eddig 17-en vagyunk, ennyi embert ki tudnak szolgálni...majd olyan helyet keresünk. Ha valaki ennek ellenére le tud foglalni egy éttermet, akkor hajrá! Csak azt villámgyorsan tegye. Ha nem, marad az "A" terv.

Sopron-Fertő tó Klán Túra 2008


Találkozás:
2008.04.06-án 8:00 órakor, Budaörsi AGIP kútnál (M1-M7 kivezető szakaszán)
RÉSZTVEVŐK:
1. Nopara
2. Syrus6
3. kykee + Monyique
4. baripeti
5. fndi + Peestabácsi ZZR 400-al
6. Maci
7.Tybee
8. Abdul (Félút, kb. Sárvárnál vissza, de csak Jani miatt)
9. N Feri
10. Tutis + asszony + cimbi 1 + cimbi 2
11. Ze
12. hayabusagirl
13.

Útvonal:
Budaörs, 7-es út Martonvásár, Velence, Sukoró, Pákozd, Székesfehérvár, 8-as út, Csór, Várpalota, Veszprém Táv: 110 km, Érkezés kb. 10 óra, Pihenő: 30 perc
Veszprém, 8-as út, Márkó, Herend, Városlőd, Devecser, Somlóvásárhely, Tüskevár, Karakó, Jánosháza, 84-es út, Káld, Gérce, Hegyközség, Sárvár Táv: 90 km, Érkezés kb. 12 óra,Pihenő: 30 perc
Sárvár, 84-es út, Rábapaty, Zsédeny, Tompaládony, Simaság, Újkér, Lövő, Sopronkövesd, Nagycenk, Kópháza, Sopron Táv: 60 km, Érkezés kb. 13 óra 30 perc Pihenő + Ebéd: 90 perc
Sopron, Sopronkőhida, Fertőrákos, Fertő tó kikötő, Balf, Fertőboz, Hidegség, Fertőhomok, Hegykő, Fertőszéplak, 85-ös út, Fertőszentmiklós, Kapuvár Táv: 45 km, Érkezés: kb. 16 óra, Pihenő:30 perc
Kapuvár, 85-ös út, Csorna, Enese, Győr, 1-es út, Gönyü, Komárom, Tata Táv: 110 km, Érkezés 18 óra 30 perc,Pihenő:30 perc
Tata, Tatabánya, Bicske, Budapest Táv: 70 km, Érkezés 20 óra 15 perckor.
Összesen megtett kb. 500 km
Nem tudok
Ehhez én most nagyon fáradt vagyok. Megyek is elteszem magam holnapra.

Sziasztok.
mégis csak jössz?
neeem,nem szoktam oda járni,téééényleg....
ugy hallottam mástól,komolyan
a túrára gondolok te !
Zserbó,este 7
Hoooool?
Mikor lessz a találka vasárnap?
én meg már rég....
No...én itt
Én már kivagyok !
Én itt....?