Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bánatomba megyek ledölök jó éj mindenkinek
wáááháááá,összecsaptak a nagyágyúk
itt is fúj a szél,de pólóban voltam kint.Pénteken megyek az okmányirodába visszahelyeztetni a mocimat
Itt van már nemsokára az , jó egészséget kívánunk a kismamának és a magzatnak is !
Részvétem
Tudom miről beszélsz
Ha annyi bent marad ott, hogy nem ég el, akkor az a henger nem működik! Elöbb ki megy a kipufogó szelepeken....
A régi, karburátoros öreg szutykoknál előfordult, de ott igencsak panaszkodtak teljesítmény csökkenésre is.
egész nap poliroztam délután már nézegettem a használt gsr-et keményen beleéltem magam
én is mentem már az idén januárban egy kicsit , mikor jobb idő volt , de mégis cefetül megfáztam , most nem mertem megkockáztatni , felénk nagy volt a szél egyébbként is.
"SZerintem meg gyűrütörése van és a benzin befolyik az olajtérbe!Ez okozhatja az olaj elszineződését és a hígabb olajnál is kigyulladhat az olajnyomást jelző lámpaSzerintem,de ez csak az én teoriám
De remélem csak egy kis dolog van és hamar tud megint motorozni!"---ezt írtam még délelött
Akkor a verést kell alkalmazni EGyre több ilyen féreggel találkozom,aki ember ként próbál viselkedni!
Mi a f@szért gizdázik?Köcsög fasszopó buzi,hogy szopná ki az anyjából,azt amit az apja bele vert
Haj Tesó,nem tudom igazad volt-e....
május 14 +- nem tom mennyi nap....
1 része,ja.....
én már mentem idén egy karikát,nagyon jó volt.Csak nagyon beöltöztem.Tőlem ez nagy teljesitmény mert ilyenkor még soha nem mociztam,kicsit nagyon fázós vagyok
kivétel a gyűrűtörés
Tarka Boy !? mikor gratulálhatunk már ?
Ha jár a motor, akkor elég.......
buzi délelött hivtam 5 órát beszéltünk meg semmi fel se hivott este negyed 8-kor hivtam 2x fel se vette
Akkor mégis csak igazam volt 100%ossan?
Csao taresz
Szia Kató!
neeeeeeee,hát ezt akkor meg kell vernünk
társaságra vágyom , motoros társaságra
jó étvágyat