Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló srácok !
Tényleg.....

Kérdésemre a válasz?
Csak egyszer kérdeztem meg, a másik az felkijáltó jeles végű volt!
Há messzire?
De hazatalál, nem?
Kykee, többször ne kérdezd meg mert nem akarom megint leírni....
Én is gyerekeztem,meg kutyuliztam a Monyival!Aztán ee kellett vinni a kutyulit messzire
Köszi, megvagyok.
Egész nagy a gyerkőccel voltam itthon... annyit röhögtem.... annyi mókás dolgot művel!
Semmi többet nem tok e mondani, kéem kapcsojja ki!
Köszi, megvagyok.
Egész nagy a gyerkőccel voltam itthon... annyit röhögtem.... annyi mókás dolgot művel!
Semmi többet nem tok e mondani, kéem kapcsojja ki!
Hogy smint Gino?
Hogy smint Gino!
Nééd má a hátúlról jövőő
Köszi, majd vigyázok!
ehun.
Hun vagytok ee?
Vigyázz Gino,mert megint belédkötnek,hogy okoskodsz!
...pedig csak jót akarsz én tudom!
Szúúúúrd nyakon egy rossz telóval!
csö mindenkinek ma gurultunk egyet a gsx-r -es haverommal és megin arra jöttem rá hogy az autovezetök semmibe veszik a motorost(TISZTELET A KIVÉTELNEK)100%rám huzták a kormányt mert fájt a Kö....nek,hogy beelöztem!vélemény ?
Szia!

A gépkönyvében van pár dolog, amit leírnak tárolás esetére.
1600 km -nél nincs is szervíz!
A spec. benzin keveréket felejtsd el. Tankold full tele!
Az olajcserédig még van 2000 km. Ha ezzel az olajjal áll télenn, akkor sem lesz semmi baja, de ha lecseréled, akkor friss olajal áll télen. Mellesleg ha majd mész a 6000-re, akkor 2000 km-es (nem olcsó) olajat fognak kifolyatni....
Én hagynám ezt, ami benne van.
Mosd le tuti szépen és kend le a kenendő helyeket. A fém részeket valamilyen védőréteget képző (több féle van ilyen) spray-el fújd be. Lehet szilikon is, pl. Ha tudod, akkor motoremelőn tárold.
Akksi kivesz, meleg helyen tárold. Havonta ellenőrizd és ha kell csepptöltővel tőlts utána.

Szerintem jobban nem kell cifrázni...

Na és persze, ha tudod, meleg helyen tárold a mocit! Pl. szobába az ágy mellett!
Sziasztok!

Sajna itt a tél és úgy gondoltam elteszem a mocim alukálni kicsit.
Kérdésem az lenne, hogy mik azok a lépések amelyeket ilyenkor el kell végezni?
4000 km van benne, 1600-os szervízen volt legutóbb júniusban. Olvastam a gépkönyvben, hogy ki kell cserélni az olajat, meg valami speckó benzinkeveréket kell a tankba tölteni. Ez mindenképp kell?

Köszi a segítséget
még 1
Háát sikerült fel aplikálnom a villogót. Meg vagyok elégedve szerény önmagammal .
Lehet, hogy másnak nem fog tetszeni. De egy amatörtől szerintem zsír! Ja és kérték is hogy mutassam meg.
jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó reggelt!
Te még ébren voltál?
várhattam volna még 1 kicsit!