Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet,,,sőt biztos.

Piszokul lent vannak az ára.
Bocsi, de nagyon sokat fogtok engedni abból.....különben örökre megmarad.
Minden hónap első szombatján van a Citadellán motoros találkozó.
Hívott egy barátom,,valami bazinagy motoros buli volt a Gellérthegyen,,,, Mi volt az nem tudod ?
Szííyó cimbora.

Most értem haza,,,mentem 1 nnaaaaagy kört. A 2350 km van a mociban

Jóó-Jóóó tudom most valami hülyeségen (válaszon) töröd rögtön a fejed Ne tedd!

Hát az induló ár: 16 M.
Szeva!

Én bárhogyan képes vagyok menni.....csak most nem érek rá!

Más:
Hogyé a lakás, amit múltkor írtál?
Szííyó !

Aha,,,sokszor kimegyek egyedül, nem nagy tempóban! Gyakorlok, falom a km-eket. Tudod nekem ez az első motorom az életemben, és nem Babettával kezdem mint sokan Tehát fokozottan kell figyelnem, tanulnom.És nem vagyok már kiscsirke
De ha van-vannak kevésbé heves vérmérséklettel bírók,,,szívesen látok mindenkit
Köszi a választ!
Jó táborozást!
Zeeeeeee most mentél eee
Mi volt a gond a wp-vel?
A jó árat úgy értettem, h a vevőnek jó
igen öhlins rugo van rajta,nem adom jó áron olcson adom csak nem árulni akarom sajnos hanem eladni köszi a cimeket ha tudszrá valakit megköszönném
sziasztok!

Sajnos nem motorozni voltam, hanem edzőtáborba vagyok. A kérdésekre megprobálok tömören válaszolni
Öcsi mester magasan a legolcsobban dolgozik, és ami nem mellékes, hogy a legjobban is. Az árát azért nem tudom megmondani, mert kompletten mondott árat nem részletezte, hogy ez és ez ennyi és ennyi.
összesen az egész 70ropi volt.(fényezés,polirozás,átalakitás,munkadij)
motor.hu, hasznaltmotorok.hu
Nagyon jó áron adod
A hátsó teló gáztartálya van odaerősítve a vázhoz?
ajánljatok olyan oldalt ahol a motoromat megtudnám hirdetni (ingyenest) a Használtauton és a sportmotoron kivül köszi
JÓ ESTÉT !
Hi sipiapi!

Egyedül kerekeztél?
van köztük egy fekete , az tuti törött volt mert látszik hogy nem matt fekete már a fényezése !
Kukucs

Jaj de jó volt,,,mentem 1 Dobogókő-Esztergom-Visegrág(Felleg vár)-Szentendre kanyart.

Lelki békém most simán lenyomja Budháét
Helló.
A Blacknál van 4 gsr is mindegyiket úgy hirdetik, hogy törésmentes. A GSR tulajok nagyjából ismerik a motorok előéletét. Ti Tudtok vmit?
Előre is GRAT !

Legjobb időjárás lehet a bejáratáshoz

Szép motor
a tiéd lehetne ilyen is !