Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már én is megjöttem, sőt már egy jó forró husilevest is betoltam
Továbbá köszönöm a segitséget TheBear és fndi!
Végre gurultunk 1 kicsit és taliztunk kykee tezsvírrel is!
hellótok!

Má itthon vaok és a drágaságom is!Váááááááááá végre !

KÖcce Öcsi!
A kezdőm 10% lenne. A közalk.fizetés mellet van még egy bt. aztis hozzácsaptam. Na nem remegek,
de vennék gsr-t. Ha lesz hitel,. akkor OK és örülnék a motornak, ha nem lesz akkor meg így jártam. Azt eldöntöttem, hogy 25 kört nem fogok futni. Esztergonban van valami közalkalmazotti extra-
kedvezmény. Szerintem ez valami félkamu dolog. Aztán lehet, hogy én gondolom rosszul
megiszom a kávém és indulok. Akkor 10-kor a Dunaújvárosi vasútállomás előtt?
0-a a kezdőd? Mert az lehet a gond. Na meg a közalkalmazotti fizu híresen alacsony. Nekem 5 nap volt a hitelbírálat.
nekem az ERSTE gond nélkül adott,pedig rendőr! vagyok, és van egy lakáshitelem.
meghallgattak az égiek, 8 ágra süt a nap
maci ! 30 51 99 444
eddig vallattak ? de ugye nem bántottak ?
HI Urak. Kissé vagyok. Tegnap du elmegyek a szalonba még ilyen vok . Hitel beadva, papirok
oké, bordó Gsr ott mosolyog velem együtt. 1 óra múlva telefonon keres kiscica a bankból adategyeztetés miatt. Semmi gond, ezt mondta a kereskedő is. Du 1/2 5 telefonon keres egy faszi a bankból, adategyeztetés + még e seggemlyukába is belekérdezet de tiszta erőből . Lekellett neki
vetíteni az egész életemet. .
Közalkalmazott vagyok ,minden, rendben körülöttem, nejem köztisztviselő. Na ez az 1 tetszett neki.
Ami nem tetszett neki, van egy autóhitelem + egy 6.000.000-ás lakáshitelem. Ezek szerintem nem fognak hitelt adni. . Sem az autó sem a lakáshitelemnél nem kérdeztek semmit pedig egyiksem a sarki fűszerestől van. Én úgy gondolom, ha nem tudok egy hitelt már az elején kifizetni akkor nem veszem fel. Persze nem vagyunk egyformák. A végén azt kellett már kérdeznem az úrtól,
hogy nem véletlenül az adóhivataltól van. A jövőhétre igértek választ, ha pozítiv lesz akkor lesz
motor. Na megyek aludni, mert most értem haza.
Szeva nikk tesó!
Tetszettek a dalok!
Szerbusztok!
Online micsoda?
Már alig látok el a monitorig....
De még tervben van egy kicsi online harcolás....
De nem teljesen magamban. Néhány sör is van még
Ja
Látom, elvagy te itt nálunk magadban.....
Vártam rád hogy elmondjam, hogy elénekeljem hogy tudd hogy érezd hogy elhidd nekem hogy neked szól a gitár, neked zörög a dob neked gyúlnak a fények és csak neked írom a dalt, neked énekel, neked írom a dalt, neked énekelek........
Aggy egy percet nekem az életedből
S a fáraccságtól a könnyed kicsordul
És éjjel tanulsz és fáj a szemed
És ötkor kelsz, zötyögsz villamoson
Más. Héééééééééééééé, Te aki az uccán újságot árulsz
Ott kóborolt, csavargott egy cagány