Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nabassz..Tényleg
Telefonálgatok jobbra balra mindenkinek
Adatlapomon ott van!
Szia!


Bedurant a szélvédőm és az ember nem akart fizetni és elavellázott!De a rendszáma megvan,mit tegyek?köszi a segitséget!
Kérdezném én ha meglenne a számod!
meleg van itt a fórumon! akkor ezek szerint jó az idő menjetek motorozni!
nekem van ,de el van olvadva
Tutis,ha valami kell tőlem akkor nekem szólj!Nem harapok!
Jobb hátsó index is kellene, akinek van feles, jelezze.
Ja persze! Havernál már ott figyel 2dl festék kikeverve!
havit? Évit?
Te nem érted, amit mondok!
Hiába van meg a színkód, nincs hozzá receptúra!
Akinek van feles jobb oldali kipufogó takaró idom, jelezzen!
Sziasztok!

Én tudok 18400 Ft-os cascos ajánlatot is adni.
Kato28 LC4-ese is érdekelne.
tuti 10 év
Milyen időszakra van a hitel hogy a törlesztö részlet 19K Ft ?
Hali mindenkinek! Régen jártam erre, látom termés az van...
MotoPityu, a Casco-t nagyon nem fogod ez alá csökkenteni (főleg, ha teljes körű a biztosítás, lopásra is érvényes). Tudtommal csak két biztosító foglalkozik motorok Casco-jával, így túl nagy verseny nincs is ezen a piacon, ami lejjebb vinné az árakat.
A havi törlesztéseket a következők alapján tudod kedvezőbbé alakítani:
- vidéki bejelentett címed van, Budapesti a legrosszabb
- legalább két éves motoros jogsival rendelkezel (így nincs plusz kockázatviselési díj)
- a motor bekerülési értékét valahogy az alacsonyabb sávba okoskodod ki (1,5-1,7MFt közé)
- az önrészedet maximalizálod...
- csak törésre vagy csak lopásra kötöd...
- talán még valamivel csökkenthető az összeg, ha nem csekken, hanem átutalási megbízással egyenlíted ki a díjat
Na sziasztok, további jó munkát mindenkinek!
gratula pajti szerintem caskot hagyad abbol a pénzböl vegyél az asszonynak is egyet az én lopás caskom olyan hogy kettő lakat van a garázson plussz levan furva a betonba egy vastippli a csavarját rá hegesztetük a menetre vettem egy jóvastag motoros zárt ezt áttfüzöm a kereken és kész és ha igy is elopják akkor megérdemlik
HI. Holnap megyek beadom a hitelpapirokat, aztán meglátjuk mit mond a bank. Casco nélkül nem fogok
mototrt venni. Törlesztő 19.300, casco 11.000 . Ilyen cascodíjat nem vagyok hajlandó kifizetni. Ma megyek a nagyfaluba / Budapest / körbenézni. Már csak lekellene vizsgáznom, de csúsztatom novemberre, nem igazán volt időm tanulni.
szevasztok
Fejből: Hátsó rugóstag, hátsó lengővilla, hátsó sárvédő, hátsó kerék, hátsó fék, első valamelyik oldai villa, első fékrendszer, alsó kis szoknya, kipufogódob, hátsó váz (az ülés rész), kilóméterórába csak üveget kell vágni, teljes kábelezés, gyújtáskapcsoló 2 gyári kulccsal, kipufogó dob feletti tűzfal, két oldalsó fekete idom, index kapcsolószekrész kábellel..
A többi sérült, de tuti nem mindent soroltam fel ami ép..
Mennyit adnál érte? Otthon összeírom hogy mik vannak maradékba, de inkább a hátsó részekből lehetne csemegézni...
hát a maci már nem megmondta!
Mit kell fújnod?Műanyagost lehet ,h tudok!
Milyen szinű a roncs amit tudtál szerezni?
üdv ! akkor tudsz valami árat mondani a "csőre" , milyen dolgok vannak még , tudnál feltenni képet a gépről ? aztán arról tudnánk esetleg " mazsolázni " hogy kinek mi kellene ! kösz
A szervíz simán megmondta a színkódot...
Ja és a tankot megemelve a motoron is látható