Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áhhhh

Olvastam de képet nem láttam, vagy néztem meg elég figyelmesen!
Így már más a gyerek fekvése
Ki harapta le azt a vázdarabot? Biztos az a hülye aki neked ment, bánatába, hogy ilyen szép motorba kárt tett!
Valóban ezért kár lenne vázat cserélni......
Van nekem is pár ismerősöm megkérdezem őket, hátha tudnak segíteni
Szia reet!

Nem tudom mennyire láttad, olvastál róla, hogy mi is valójában a hiba!
Semmi geometriai probléma nincs a dologban.
A lábtartó konzol rögzítő menetes fül van letörve a vázról! Az a javítás semmi olyan dolgot nem befolyásol, ami bármit is fefolyásolna!
hali!
Nem tom, nem vagyok nagy szakértője a motor javításnak, de egy dolgot "hallottam" már sok "okos" embertől: vázat soha nem szabad javítani mert soha nem lesz olyan geometriája mint a gyári váznak! Ha meg nem olyan, akkor nem lesz jó az egyenes futás, a kanyar stabilitás meg a többi ilyen fizikai baromság.. amin akár az életed is múlhat.................
Szerintem, de ez csak az én véleményem, ne javitasd meg a vázat , vegyél egy gyárit! Biztos sokba kerül, de egyett ne veszíts szem elől életed csak egy van!
Nem akarok több gyászhírt olvasni sem itt sem más fórumokon!

Csokolom, Anettka voltam
Nemtudom,de mind1 szerintem lesz más aki vállalja!
Én is mit nem adnék 1ilyen gurulásért!(Mostani szituban)
Jó reggelt!
Ezen nem is csodálkozom, hogy így döntött!
Főleg, hogy kihagyott..... és újra motorozott..... nincs olyan, aki ezek után úgy döntene, hogy eladja a motorját!

Persze, jó az ilyen finom guriga is!
Szia Gino !

Béla komámnak több mint 1 év után lett újra hadra fogható az SV 650 S gépe . Tavaly májusban elcsúszott vele . Azóta ez volt az első hosszabb útja és óvatos volt . Most már úgy döntött , hogy csak nem adja el . Végül is kellemeset motoroztunk és 1nek jó volt így is .
Csáo Tybee!

Nem a fogyasztásra gondoltam az YBR-t, hanem a 80-90-es gurulás feelingre....
Sziasztok !

Időjárásjelentés Szolnokról / a legfrissebb / :záporeső zivatar , 1 FT a .......

Hali Gino ! Az YBR 125-ös ennél a sebességnél 2,4 l alatt fogyaszt , városi közlekedésben jobban bevált nekem , mint egy 50-es robogó
Szia Tybee!

Ez nagyon lájtos volt..... ezt a feelinget adta volna egy ybr125-ös is!
Az nem lehet , hogy szétszerelve vállalná csak ?
Este leszek...
Biztos van valami oka
Heggesztesd a gépet és gyerünk motorozni !
Szombat délután gurultam 240 KM-ert.Ilyet még én nem produkáltam:4,5 l/100KM átlag fogyasztás 80-90 KM sebességnél.

Léptem munkába... PÁÁÁ
Felhívtam a srácot akit megadtál,de nem vállalta be!
Jó reggelt!
Jó Reggelt !
Jó Estét !
BRAVO ZSUSZI !


kitartás!
Udv Astorgabol (kb. 50 km Leon utan), 450 km...
elmentem hogy legyen ott egy rendes motor is nagyon szépek ezek a gsx-ek , vagy hogyis hivják , de marad a gsr
Abölcskei eltévedt!
GSX-es találkozóra jár a GSR-el...
Szerintem váltani akar.

Amúgy meglepő, de hús, vér ember.
Ráadásul jó fej és örülök hogy találkoztunk!

Itt egy kompromittáló kép!
Előtérben Abölcskei.
fürgyek le ?