Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igaz, hogy én csak 1 napot töltöttem a GSR-rel, amiben volt utcai és egész napos pálya-motorozás, de a fogyasztás az nagy volt. De ezzel ne foglalkozzál, mert ennél a motornál ez nem szabad, hogy szempont legyen! Csak a kinézete szerény, ez egy ízig-vérig sportmotor!
Dehogy, sőt jobbnak is éreztem a motor úthoz való viszonyát!
és természetesen köszönöm a tanácsokat
na, akkor itthon a garázsban leengedem. A kisebb guminyomással nem nőtt meg a fogyasztásod?
Kiváncsi voltam, hogy hányan figyelmeztetik a srácot, mert annak idején ezek miatt estem pofára a P.ringen! Amennyiben ezeket az apróságokat valaki megemlíti, akkor nem törött volna el a lapockám, a bokám és az ujjam!
Az első pályázás után én is hagytam utcára is a 2.1/2.0 át.....
Nem akartam az állandó állítgatással bajlódni és seemi hátrány nem volt közúton sem.
Sőt talán előny, mert jobban belapult a gumi, így nagyobb felületen érintkezett az úttal.
Nem volt verseny....
Gino!
Gyorsabb voltál, nyertél!
Sziasztok!
Arra azért figyeljetek, hogy hidegen mérjétek a guminyomást és ne akkor, amikor autópályás menet után odaértek! Amikor még utcán is motoroztam mindenhol a 2,1/2,0 nyomást használtam és nem éreztem hátrányát. Ja és még arra is figyeljetek, hogy a gyári Battlax gumi nagy melegben, kb. 5 kör után csúszkál.
Én elöl 2.1 hátul 2.0 -val megyek pályán.
Sose ne benzinkúton állíts guminyomást! (eleve nem érkezhetsz oda hideg gumival és össze-vissza csalnak az órák)
Csakis tuti biztos és megbízható mérőműszerrel!
Igen pályáztam!Mentem már kb.11x20 percet! Kint a ringen engedtem le a gumikat! Egyik barátom
guminyomásmérőjéneka segítségével!
pályáztál már vele? Hol engedtétek le, a MOL kútnál a ringnél?
Elöl 2.0-2.1,hátul 1.9. Nekem ennyire lett "belőve" a gumi!
Gino, mennyivel vettétek vissza a guminyomást pályára?
én is a lassúba.......
Nincs, szerintem nem is lesz, inkább autóvezetésre ösztönzöm! Két kuplungkart használt el eddig a rutinpályán...
Van aki megmotoroztassa rajtam kívül is!
Én megyek! A lassú csoportba!
Abdul, van már jogsija a szőke tündérnek? Mond meg neki, megmotoroztatom én ha már te nem
és a 17-i péályanapra ki jön? Én meglátzom hogy lesz pénz és megyek.
Na így ebédidőben én is beköszönök! Üdv mindenkinek!
Syrus, bocsi a hétvége miatt, este kilencig terepet rendeztünk, gondolhatod mihez lett volna nagyobb kedvem...
A bőrruhát végül megvetted a bukta előtt? Nézelődök én is ruha ügyben, még a Büse került látókörbe ár tekintetében.
22-én én biztos megyek, hacsak nem lesz valami nagy vihar.
jön valaki a 22-i felvonulásra?
Haligali!

Lakat van a ládámon......
Néha ide nézek, de magammal azé" nem kezdek el beszélgetni....

Ott ahol te is voltál mostanában!
Jó reggelt!
Csatlakozom az időjárás jelentéshez, itt is esik!
Kellene egy kis vérpezsdítés a topikba.... Kykee.... Gino....Tarka..... meg többi szövegláda hol vagytok?
Jó reggelt!

Itt is esett egész éjjel!