Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a Mecsek túra már "megvolt"
Üdv!
Nekem a vasárnapi túra biztos kimarad, 10 éves középiskolai osztálytalálkozóm lesz, kora délutáni kezdéssel - túl sok a kismama!
nem mecsek túra ?
Én mennék,max otóval!?
2.-ka Vasárnap , HOLLÓKŐ gurulás
Erre-arra!

Bakker adig punnyadhat így a brigád,amíg meglesz a kutyukám!
Utána belecsapunka lecsóba!EZT VEHETI MINDENKI FENYEGETÉSNEK!
hova túra
Köszönöm szépen!
JÓ NAPOT KÍVÁNOK MINDENKINEK !

ZSUZSI a Túrához kívánok sok-sok sikert és szerencsét .

A 7végére KLÁN Túra van a naptáramban,de talán elavult már ez is..........
Nem baj,gyenge kezdés után ERŐS visszaesés ...........

Na megyek szigetelni .
Jó reggelt mindenkinek!
A hétvégén örömmel hallottam a hírt, hogy végre megtört az átok és nyertetek!
Mi meg végre beköltöztünk, el sem hiszem. A mocira meg lassan vehetek újra egy új gumit...
Szombaton Citadella, aki tud jöjjön! Addig is mindenki vigyázzon magára!
Jó reggelt evribodri!
remélem...
Gino
én gyuritól ugy hallottam holgy eltörted a kezedet,ez is csak rémhír?
gondoltam hogy csak pletyi az egész
üdv gino
Hát igen! Lényegében már csak 2 nap, mert most már este van, csütörtökön pedig hajnalban indulok... Szept. 29-én éjfél körül térek vissza, ha minden a tervek szerint alakul. Gépet viszek, kaptam kölcsön egy kisméretű Sony-t. A szokásos telefonomat nem viszem, hogy ha keresnének hivatalos ügyben, anyukám intézhesse, amit tud. Bár a zömét már lezongoráztam, a hagyatéki tárgyalás és a bankkal való birkózás meg úgyis csak utána lesz... Viszek egy másik telefont, a számot majd átküldöm Skype-on.

Még valami: eladó a lakásom, amiben korábban laktunk, és a hitelfelvételkor nem adtuk el, csak jelzálogot tetettünk rá. Ha valaki ismer valakit, akinek esetleg kellene, szóljon majd, lécci! Ginónak átküldöm a paramétereket is. Ja és persze a Rover 45-ös is eladó (1.6-os, 2001-es, friss műszaki+zöldkártya, teljes generálozás).

Bocs az offokért
Napok múlva indulsz a nagy túrára!
Vigyázz magadra!
Fényképezőt vigyél!
Na igen, ha előzött, azt biztos gyorsabban tette, aztán viszont lelassulhatott. Mindegy is a végeredmény szempontjából De azért annak örülök, hogy ez jött ki hivatalosan, nem pedig valami csúnya dolog Hálistennek a motor tárolásáért sem kell fizetni, csak majd a forgalomból kivonatást kell intézni. Persze azt meg csak az örökösök intézhetik, akik nem fogják, de majd esetleg kérek tőlük meghatalmazást, hogy mégis intéződjön.
Örülök, hogy jól vagy!
Szia Zsuzsi!

Azért a szakértői vizsgálat eredményét ne vedd készpénznek!
Sajnos a sebesség meghatározásaik nagyon pontatlanok. Minde felfelé, mind lefelé egyaránt.
Azon a szakaszon, főleg előzéskor igen valószínűtlen a meghatározott sebesség. főleg, hogy az autók is simán 100 fölött mennek a 6-oson.
A tanúk sokszor látnak olyat, amiben hisznek. Az aszfalt egyértelműen nem igazolta a csúszást....
Sajnos továbbra is az történhetett, amit múltkor már beszéltünk.
Szegény Gyuszkó!

Amúgy teljesen rendben vagyok, semmi bajom.
Sziasztok!
Ma elolvashattam a részletes boncjegyzőkönyvet és a műszaki szakértői véleményt. Utóbbi szerint nem műszaki hiba okozta a balesetet, és Gyuszkó nem is száguldozott. A szakértő szerint hatvanvalahány km/h sebességgel ütközött, és eséskor (a csúszás) megkezdésekor 77-83 km/h között lehetett a sebessége. Csúszásnyom nem volt, ennek ellenére látták a tanút, hogy csúszott. Az esés okára persze nem lehetett rájönni sem tanúk által, sem a szakértő által.

Gino előkerült már?
Jó reggelt!
jó reggelt ginoka mi van veled ?
Hi all.

Én tegnap délelőtt voltam a ringen, akkor nem volt kutyuli bukás.
Tengernagy Tiszteletem a Hölgyeknek és Uraknak !

Nagyon kevés KM-t mentem a hétvégén, házimunka volt ahogy illik .
És mi újság veletek ?
AZ már JÓ hír , hogy nincs ROSSZ hír
majd Gino mesél. Addig off.