Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

á , direkt csendben voltam , nem akartam magam mellé rendőri felvezetést !
nem szóltál teeeeee
Dunaföldvár !
hol?
ez vót ma

az a vörös kerék a fekete színnel valami undorító....
GSX .......

Hozzáértő cikk írók!
hi-hi
hy!
JÓ ESTÉT !
jó estét !
Szia Kykee!
Értetlenkednék még egy kicsit. A motorod ennyi km-rel csak nagyon nyomott áron eladható (ha egyáltalán eladható), mivel az új GSR 1,7M körül megkapható. Tehát a tied értéke olyan 1,2M lehet. Te vagy az első tulaj, tehát ez a motor neked sokkal többet ér ennél. Amennyiben eldobod, akkor a motorod nem köddé válik, csak sérül és ez esetben javítható vagy a másik megoldásként töröttként értékesíthető.
Köszi, hogy leírtad a tapasztalataidat, de ugye okos ember holtig tanul és a problémák mindig abból adódnak, amikor elhisszük, hogy bizonyos dolgokat már nagyon tudunk! Te is és én is sok barátunkat vesztettük el közúton és én ezért kardoskodom az évi 1-2 pályamotorozás mellett. Nem kell lesarkítani a mondandómat (hogy ott porosodnál), mert szerintem, aki magát a motorozást megengedheti magának -mint pl. Te, aki ennyi km-t tesz meg évente- az elbír 1-2 pályanapot is!
Szépppppppppppppppppp ! és mikor lehet gratulálni ? esetleg egy szerény buli keretén belül ?
És milyen szép a szine!
Na ezééé
Hol a kép?
Ezzel is jókat lehet pályázni:
Szeva Bandi(t)
Hornetet venni GSR helyett!Ha dobom ,akkor közel 2 millát bukok!Sajnos minimalizálni kell a kiadási költségeimet,de motorozni meg szeretnék!Ezért megy a GSR és a kintről behozott Hornet meg jön.

Szerzett tapasztalat:Az elmúlt másfél évben 40.000km tettem meg a GSRrel,és ebben volt,utca,pálya,túra,állatkodás,de sohasem rutinból ülök fel.Úgy érzem már kellő képpen ismerem a kutyulit,de minden pillanat okozhat meglepetést és e szerint közlekedem. Tölem igen messze esnek a környékbeli pályák!Ha pesten laknék, tuti ott porosodnék a H.ringen amikor csak lehet!Itt csak a Nosztori van és "képezem" is magam.Ezt egy páran innen a topicból:Gino,tarka,Ze,ricardo,syrus,stb már látták is!Viszont a tavalyi Suzukis tréning jól jött mert az ott szerzett tapasztalat (vészfékezés) sikeresen megállta a helyét egy elém ,hírtelen kikanyarodó figyelmetlen autós miatt!Határozott progresszivitást gyakoroltam a fékekre!
Sőt,volt egy busz is ha jól emlékszem!
Nos az evés,de legfőképp az ivás igen fontos a high tech motoraidering time alatt!Jót tesz az agynak és a koncetrációt is a kellő szinten tartja!Pl:Csoki,kávé vagy Red bull,ásványviz!
De én nem okoskodni vagyok itt!
Szép motoros napot!
jó reggelt
Hy Steve. Mikor túrázunk? Süt a nap