Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt !

Ismét esőre ébredtem
Szép jó napot kivánok mindenkinek!
Mi van itten?
Na ez a baj,h semmi!Jó lenne ha 1 kicsit aktívabbak lennénk uraim!

Hajrá!
Üdv all!
Köszi!
Szia!

Hétfőre tudom megkérdezni a telefonszámot.
Egy Kawasaki 636-ot csináltatott ismerősöm. Váz el volt hajolva és a tartó fülek letörve, és precízen megcsinálták. Amint megtudom az elérhetőséget, szólok.
Szia Tybee!

Lassan halad,de most el kell döntenem,h javitom v beadom annyiért a roncsot?
Még nemtudom.Végigjárok minden lehetőséget!
A vázat hol tudnám megkérdezni?
Jó reggelt !

Syrus 6 : lassan de halad az ügyed , a képek alapján az üzemanyagtank javítható , a vízhűtő nem valószínű , de a váz igen , a többi csere.A tank /Szolnokon / és váz / Budapesten/ javításában tudok segíteni .

Vigyázzatok Magatokra és Másokra is !

/Jut eszembe 1hete elmentem motorral a szomszédos tószegi motoros találkozóra.Odafelé a Vegyiművek melletti úton szemből jövő autót egykeréken előzte egy motoros az én sávomban és még kettő motoros utána.Ezt megúsztam,eljutottam a találkozóra és jobbnak láttam visszafordulni.Előttem egy autó balra szándékozott fordulni ,én vártam mögötte,szemből autók-motorok .Mögülem 2 türelmetlen motoros kikerül és ha az autós előttem nem figyel akkor megvan a baj
Hazafelé még kettő hasonló eset......TÖBBET IDE SEM MEGYEK MÉG GONDOLATBAN SEM/
szia zsuzsi !

érdekes, izgalmas és embert próbára tevő úton,túrán vagy az biztos
milyen kaját fogyasztassz ?
további jó utat !
vigyázz magadra ! szia
Koszi :) Vigyazok, de hat a vizholyagok errol nem akarnak tudomast venni. Ma Burgosban vagyok, nem is szamolom mar, hany km, de asszem tobb mint 220. Ti is vigyazzatok magatokra!
tőcsd ki az adatlapod vazze
Szia Zsuzsi! Minden tiszteletem a tiéd! Gratula! Vigyázz magadra!
Meg vissza tudtam nezni kicsit. Ja, koszi, foleg igy total edzetlenul eleg kemeny ez
Szia!

Hajrá Zsuzsi!
Minden elésmerésem!

Ancsa, koszi, Ace: igen. Ma ujabb 25 km volt, asszem, most kezdek hozzaedzodni, eddig eleg nagy szenvedes volt.
El Camino?
Ez példamutató! Csak így tovább,meg tudod csinálni!
Koszi :) Most mar 6 nap es kb. 150 km van a labamban...
értem
nem, pasti, de sokat járok Hatvanba.
te gyöngyösi vagy?
te Gyöngyösi vagy? Vazze, ha ezt tudom már megismerkedtünk volna
meg mingyá sötét is !
ide kérem papir nem kell , a tények magukért beszélnek , mi folyik itt gyögyösőőőőőn
...és hideg is van
...mert,hogy SZOLNOKON is esik