Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd meglásssuk mi lesz 7végén. Nálam elég spontán szokott lenni.

Dani: összeakasztjuk a bajszunkat!
Persze-persze... Naív kis nyuszi Majd ha esetleg 1x sikerül találkozni ezt megbeszéljük
Hétvégén tuti megyek valamerre, meg a parkolóba is.. Ha gondolod talizzunk.....
Az ötlet jó!
Túrázgatáshoz nem kell az eszeveszett tempó...
Amúgy én néha kiszoktam menni az Auchan parkolójába, mert nem mindig a "megyünk egyenesen és húzzuk a gázt" a jó...
Van egy nagy rész, szerintem ott még az életben nem parkolt autó, ott lehet kanyarogni, gyakorolni..
Én amikor kimegyek az egykerót gyakorlom, nincs zavaró tényező..
Ha most tanulsz, akkor Neked ideális terep a gyakorlásra.....
De mégis óccóbb, mint a 2 paci árkülönbözete. (amit az ötlet hihetetlen sikere után akár nekem is adhatnál! )
Meg nem is mocival voltam ám.

Bandázhatnánk, de nem hiszem, hogy egy illlen kutya egy aprócska méhecske küszködő szárnypróbálgatáit volna hivatott látni/várni/miegyéb.
Akkor a másik csajt láttam, mert az bent volt a városban.
Néha nincs kedved gurulni egyet-kettőt a környéken? Bandázhatnánk..
Termlészetesen mindenféle hátsó szándék nélkül mondom
A matricázás is drága ám
Ha csak a matricán múlik, adok én neked "R"-betűset! óccóé lenne egy zsír gs"R"-ed!
Jóóó. A jámbor fajtát azt " "között értettem Kipróbáljuk kis fogaskerékkel is csak lenne már meg...
Izééé, arra nem emlékszem. Én a Lakihegyi út végén láttalak (talán téged, mert nem húztál magad után feliratot, hogy valóban te vagy-e) Ez egy vasárnap délután volt.

Egy másik csajt szoktam látni vmi sötét mocin, de a csaj sem lehet sokkal világosabb, mert mindig kis top, farmerszerkóban feszít!

Engem a sárga moccról és a full öltözöttségről lehet felismerni...
nem győzőm hangsúlyozni,hogy egy vadállat lesz belőle!
jaja, Kykee, aki nem tesz előre kis fogaskereket az nem tudja mitől fosztja meg magát
Jámbor? ? ? Főleg kisfogaskerékkel!
Hi!

Nos a gs szalonba megy raknak rá egy R-betűt és aztán jön a gsR a szalonból Amúgy beszámítják. Miért?

Gino,Ancsa: Én vártam már kb 5 hetet aláírástól, mert fekete nem volt és várni kellett igaz akkor azt igérték, hogy 2 hét múlva átadják. Már az 5. hét telik az aláírástól a motor múlt héten jött a szalonba a papírok meg talán ma érkeznek. Legalábbis ezt mondták. A műszakival azt mondták, hogy szerintük nem lesz gond max 2 nap. Szóval a remény hal meg utoljára...
Jah és nem B-Kinget várok

Nyuszinak annyit, hogy a gsr tényleg jámbor fajta. Csak nem kell megrángatni a kutyuli bajszát
na most beégtem
ÚÚ, lehet vágom, nem Te vagy az a nőnemű lény akivel szigetszentmiklóson futottam össze a t*köm se tudja melyik utcában? Te jobbról jöttél Nekem, azaz balra kanyarodtál. Még utánad is sasoltam..
Húha, ha nem TE vagy akkor beégtem
Úgy nézek én ki, mint aki kimotorozta már a saját gépét? Nem-nem köszi, de nekem még "kölyökgép" kell!

Tutis: ott, ahol a reglapod szerint te is.
Szia nyuszikusz!

Merre laksz?
mi a f@szt beszéltünk?
kykee, neked nincs.
megnézetd amit beszéltünk?
Sziasztok all!
nekem van egy kiskutyulim eladó,kell?
Mentél már a "jámbor" GSR-el?
Kezelés kérdése....
Nagy kő esett le, hogy nem kell félni. Tutis kutyája ugyanis a közelben lakik. Asszem láttam is vagy 2 hete...

"Jámbor, kezes".... A gs JÁMBOR, na de a gsr?