Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem tegnap volt nagyon gáz, újrainstalláltam a skypom, mert nem indult el, és azzal kezdett, hogy kilistázta Blacknetet az ismerősök közé, és valamiért kiemelte......
Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkit megfogott a vers, ez is csak Gyuszkó sokoldalú tehetségét bizonyítja. Bár sajnos nem volt teljesen tisztában ezzel, de most fentről biztos örül a "sikerének", és vigyorog az ő jellegzetes módján...

Képzeljétek, azt vettem a fejembe, hogy elmegyek zarándokolni Észak-Spanyolországba. 7-800 km gyaloglás lenne, ami motorral járóknak biztos brutálul hangzik . Mondjuk nekem, autósnak is De talán segítene feldolgozni a történteket. Persze még nem biztos az egész, mert ugye ez egy hónap lenne, és sok minden akadályoz abban, hogy "lazán" elmehessek.

Kb. erről van szó: http://www.lelekzet.hu/k/6/7
Jó reggelt!



Zsuzsi!

Nagyon szép ez a vers!
Ott sem volt semmi hallani, de magamban elolvasva végig futott a hátamon a hideg!

Aztán irogatni folyamatosan ám!
Nem probléma, végül is a kapcsolatod a legfontosabb!
Semmi gond, a KLÁN szívesen besegít a párkapocsolati életbe,hogy az tovább működhessen a legnagyobb felhőtlen boldogságban.
Szerintem ezzel a többbiek is egyet értenek
Mobilozom már 9.ik éve!Most már kiszálással csinálom és házhoz megyek!Új stilus ebben az üzletágban!
Persze a Kittyért szól és a megélhetésemért,tisztán és korrekten!
2szer kirabolták a boltomat és azóta van egy krach,de így most már kezd helyreállni a helyzetem!Sok a meló és 3szor annyit dolgozm de jobb és nem unalmas!Ha ez így marad akkor az évvégére mindent helyre teszek!
Nagyon szép a vers Zsuzsi!
Sajnálom, hogy szombaton nem tudtam ott lenni veletek, de a párkapcsolatomat kellett ápolni egy kicsit...
Nagyon szép a vers!
köszönjük

nem tudom, mit dolgozol, de a kislányod érdekében remélem, nem az erkölcsrendészeten, vagy az uránbányában
Ez a vers nagyon szép!
Full full meló!Meg a kislányom is velem van,mert nincs ki vigyázzon rá!De nem baj mert zsiványkodunk és jól elvagyunk így meló közben is!
Nem akartam elrontani a kedveteket! Remélem, csak azért nem ír senki, mert nem ér rá


Oké, szívesen benézek én is...

A vers pedig:

Egy szomorú ember sétál a réten.
Szíve kemény, akár a kiszikkadt föld.
Nem nő ott virág, nem terem ott remény,
mert a felszín igencsak kemény.
Nem éri víz, mely felpuhítaná,
nem éri remény, mi szívét lágyítaná.
A nap csak süt, kacagva táncot jár,
reméli az esőt, melyet már nagyon vár.
Gyülekeznek a felhők, s láss csodát,
esőcsepp hull alá.
Lassan beszívja a föld az éltető nedűt,
a virágok magvai, mélyen legbelül életre kelnek,
csírái növekedni kezdenek, áttörve a kemény fedelet.
Bimbódzó virágok bújnak elő,
ezzel is tarkítva a kies mezőt.
Most már boldog vagyok, mert itt vagy nekem
reményt adtál egy jobb életre.
Nem felejtem soha ezt a szerelmet,
jöhet hó, fagy, mert itt leszel velem.

(2007.03.12.)
Szia Zsuzsi!
Nem néha ,hanem minig! Tessék csak szépen irogatni,hogy tudjuk mi van veled!
Kérlek tedd fel ide a verset amit Gyuszkó írt Neked,ha nem gond!
Sziasztok!
Mától csak Zsuzsi_ vagyok, a BlackNet név maradjon meg Gyuszkónak.
Majd azért néha benézek...
Ööö....hmmm....lerugtam.....ööö...... Kizárt dolog, me nem tom iről van a szó mondatba szedve!
Amit lerúgtál?
A tükörben....
Le is rágott pár fogat!
Haza felé meg voölt veszve nagyon,alig bírt magával,de láttad,nem?
Le köllenne videjózni valahogy olyanna, aki be meri vállalni egy kameramannal ezt a tempót!én is kiváncsi vagyok rá,hogy hogy fest kívűlröl!
Biztos jó kutya iskolába jár....
Nem semmi a kutyukád, ahogy 10-20 km/h között hátsó lábra áll!
Én csak láncsprayt szívok Az nem baj,de a lánctisztító az dúrva anyag már
annyival mentem?
De lent volt az első kerék is? Nem láttam a lámpámtól olyan magasan volt!
Angyalkaa merre vagy?