Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jó, mégsem eladó. Felállok minden pofontól...
nos, klán, akkor egykor az M1 kivezetőn, az Agipnál?
részvétem.
sajnos olyon dolgog történt az életemben amit szivesen kihagytam volna..De erről ennyit..
mi van már megint?
Háj!

Megvan még az a műa.bizbasz amivel fel lehet rakni a felnicsíkot?
Eladó lett a motorom: http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Köszönöm! Hogy megy a motorozás? Megtanultál már két keréken menni?
Gyere le Tarkáékkal ma hozzánk.Világraszóló TL találkozó van Egy sor 4-es motor már van,illetve 2 ,te lennél a harmadik.
JÓÓÓÓÓ REGGELT 7ALVÓK !
dobd már el légyszi a telószámodat a tutis@freemail.hu-ra és megbeszéljük a talit..
a biztosító fizette
Nekem is,de az ára már nem annyira
nekem a gyári tetszik a legjobban.....
Budapesten bárhol jó,akár ma este is. 20-25 között volt,már nem emlékszem. De nagyon durva élőben.Néztem Givit,de az csak egy "félkör" Ez sokkal jobban illik a GSR megjelenéséhez.Felszerelés 10 perc. Ez sötét füst színű.Üdv!
Szia Cucuka!
Ragyogk mint a csillag,legyél Boldog és Vidám,ezt kívánom én Naked szívből ,neved napján!
Boldog névnapot Ancsika!
kykee
sajna nem
nem tudod a típusszámát? Nem sok minden látszik...
nézd meg az én képemet is , ez aszem givi
Köszi az infót, voltam is nálatok kb 2 hónapja és a hivatalos weboldalon látható Intruder plexit akartam volna, de sajna nem volt nálatok és a beszerzése is meghiusult. Amit belinkeltél tetszik, de a másik sajnos jobban
Másfajta nem lesz nálatok? Ez a fajta van most a boltban?Látni kellene, hátha jobban megtetszene..
Szia Tutis!

Valóban lehet nálunk rendelni plexit GSR-re 16 féle színben + 15 cm-es! Színtelen, füstszínű, szürke:20.520 Ft, a többi szín: 24.030 Ft!
Tisztelettel:
Motorparts
Hát persze hogy akarom látni!
Merre vagy megtalálható? Mennyit kellett érte mosogatni? Most nézem hogy szintén K7-es zenész
Sziasztok! Mennyire durva ez a kanyarolajozás... Inkább nem is kommentálom
Ma kaptam egy levelet a rendőrségtől, hogy műszaki szakértőt rendeltek ki. Felhívtam őket, hogy mi várható, de mondták, hogy a nyár és a szabadságolások miatt lassabban zajlanak a dolgok. Tanú meg persze továbbra sincs, aki látta volna az esést.
Hello tutis! Givi van a Shox-ban,F.Fabri a Motorline-ban,és Ermax a motorparts.hu-n.Az utóbbira 2 hetet várni kell ,viszont választhatsz 15 színből.Nekem F.Fabri van,tök jó.Nézd meg a képeknél. Élőben azért sokkal vagányabb.Ha akarod látni,Bp-en megmutatom.Üdv!
plexit
tud valaki valami jópofa pelxit a moccra?