Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Brrrrrr..............
Állj le az anyaggal, te száguldozó huligán gyerök!
Méé köll 130-al menni az otópályán?
Szerintem ha fájter paripa lesz belőle akkor jobban tennéd ha meghagynád az eredeti felállást,mert a forditott villa keményebb és gondolom nem minden egykeróbol fog szépen visszahuppani a vas alattad!
Ha meg stoppie-zol akkor meg megint csak jobb a puhább teló és gumi fékcső az egyensúly finomitása végett!
....én csak gurulok semmi közöm ezekhez a dolgokhoz!
a villa minden képpen koszolódik forditva vagy nem fordítva!Kérdés a gazdája hogyan vigyáz rá és mennyit használja!Nekem birja!Mert ezüst színű és az jobban össze van rakva!
Végre még egy őrült
Szép delet all!
Jó reggelt!
elméletileg a fordított teló stabilabbá teszi. Viszont nem lesz olcsó mulatság.....
szerintem is.
Szerintem ez baromság...
egy ismerős akinek a mociján forditott teló van első ránézésre a gsr " hagyományos " telóját dicsérte , irigyelte , kérdésemre elárulta hogy sokkal tovább birja így majd a szimering mert sokkal kevésbé koszolodik mint a forditott változaté
nem azért csak átalakítom fighter motorra és az sokkal célszerübb .......nem
Viszont jól néz ki...
Minek rá fordított teló? Nem versenymotor ez...
hello mindenki:)
annyit szeretnék megtudakolni hogy gsr re lehet e forditott telót tenni és ha igen mient ?elöre is köszi
már megint süllyed a topikunk. Ébresztő, gyerekek.
na igen, a mi fő navigátorunk kiadta a kezéből az irányítást, de végül odaértünk. Köszi, hogy megvártatok
Igen, szerintem is méltó módon sikerült teljesíteni a kérését, amit már ilyen fiatalon (sőt másoknak még régebben) megfogalmazott... Azt kicsit sajnálom, hogy 3 részre szakadtunk, és így nehéz volt egymást megtalálni, mert mindenki másfelé ment, de a lényeg, hogy végül mindenki ott volt, aki szeretett volna. A dobogókői helyszín gyönyörű (én is most voltam ott először, a bátyámék választották ki), Gyuszkónak is biztos tetszik, és biztos nagyon örül, hogy ennyien elkísérték az utolsó útjára.
Semmi gond, sokszor nem úgy alakulnak a dolgok sajnos, ahogy szeretnénk. Természetesen nem haragszom!
szép volt a szertartás, és gyünyörű helyen lesznek a hamvai. De a lényeg, hogy ő fentről nevet a hülyeségeinken.
ne szórakozz már megijesztettél.
Szia Zsuzsi!
Elnézést kérek,hogy nem vettem részt,sajna nem értem oda...Ne haragudj Zsuzsi!Eltévedtünk sajna Fertő-tónál,de nagyon,és értelmetlennek láttam 1 óra alatt Biára érni balesetmentesen,ne haragudj!
Mellesleg Mr.-nével voltam,és féltem Őt nagyon!
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek, aki el tudott jönni...
Sajnos hazafelé láttunk egy (már megtörtént) balesetet, autó és motor ütközött, az egyik motoros a földön feküdt... Szerintem életben volt, és remélem is, de az biztos, hogy nagyon nem volt jól
SZIASZTOK !
SZERENCSÉSEN megérkeztem,mai menű 370 KM.
A végső tisztességet megadtuk BlackNet motorostársunknak

Minden közös motorozáson tanulok valamit ..........MA IS !
KRISZTI , meglepetés ÁDÁMnak átadva,kösszzzzzzzzzzi...
Szia Pisti !
A felnicsík felrakó kézi készüléket ott hagytam a szolnoki SUZUKI szalonban Zsoltinál !
Itt a szám,Tutis!:pannon-251-nyolc öt 34