Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jobbról kaptam a kocsit,és a bal oldalára landolt.
A lábtartó 3 csavarral van felfogatva,és minden csavar a helyén+a váz darabja is ott van amihez hozzá van fogatva!
A bukócsőnek fognia kellett, elméletileg nem is ér le váz!
bukócsó - kormány - hátsó lábtartó
Ez a 3 pont ér csak le, ha az oldalán van a motor....
na nekünk ezt nagyon szépen megcsinálta a Burián mint ha tiszta új lenne ( a képen egy trailer akasztotta magát a pótkocsiba )
Melyik oldalára?
Fényképet!

Vázból egy darab?
syrus lehet tudok segíteni keres meg msnen vagy telón
Az a baj,h a bal oldalára érkezett a mocc,és a lábtartó letört a vázból is 1 darabot!
Tanuk is vannak!

Tényleg semmi bajom,már edzettem is! Csak most értem haza!
Nem a moci miatt nem tudok,már pénteken lennt kell aludnom pakson a meccs miatt!
Elméletileg nem buksz a dolgon, mert simán javítható a motor.
A gáz az, hogy neked látszódnak előzmény sérülések is, ami egyből kiderül, hogy nem most keletkezett és ezért talán avul a mostani javítás miatt....
Bammeg x 3124612!

Tényleg semmi bajod?
Azért menj be orvoshoz, kórházba!
A belső dolgok nem látszanak!

Jöhetsz kocsival is, akár Krisztivel együtt!

Vigyázz a biztosítóval, keress ismeretséget, mert ha elismerte a papa, attól még simán letagadhatja!
Sziasztok!

Sajnos én nem tudok elmenni a búcsuztatóra!

Képzeljétek ma reggel 7-kor Szigetszentmiklós-ra menet egy öregember nekemjött,és megtörte a kutyukámat!
Nagy mákom volt,nekem semmi bajom!
Haladtam Sz.sz.m-ra és 2autó lefordult előlem jobbra,és én haladtam volna tovább egyenesen,de a jobbról érkező bácsika szétnézés nélkül úgy gondolta,h bekanyarodik balra! Telibetalált,a mocc oldalán én +előtte a földön 1szaltó után!(9.7 de csak azért mert nem álltam bele! )
Papírmunka+elismer mindent+bocsi 1000000 de bakker nekem kell utnajárni+még bukok is!?
Tudtok tanácsokat adni?
Köcce!
Szerinted én mennyi idő alatt érek fel Balatonlelléről?
Sajna nem egyenest, hanem Blelle----kocsival----- Szfvár----motorral----- Biatorbágy .......
Ockay Tesó!
Majd úgy is kialakul még itten,reagáljanak a kutyuli gazdik,kinek,hogy jó,oszt szinkronba hozzuk!
14:00h -kor kezdődik, de értelemszerűen előtte ott kéne lenni (valamennyivel), hogy megbeszéljünk ezt-azt, a búcsú dagodást...stb.
Hány órára? Vagy tali a pestieknek,ha együtt akarunk menni,hol,mikor talizzunk ?
Kik jönnek szombaton BlakNet búcsúztatójára?
Lesz előbb találkozó vagy mindenki Biatorbágyra megy?

(Én személy szerint Balatonról fogok feljönni, tehát úgy néz ki egyből Biatorbágyra megyek.)

1. Gino
2. Mr.Hayabusa
3.
4
5.
6.
7.
8.
9.
Szia Kriszti!

Nem kötelező a motor, természetesen szívesen látunk!
Biatorbágy, Fő út 59. Református
Sziasztok!
Én is mennék,de én csak autóval tudok.
Kik jönnek szombaton BlakNet búcsúztatójára?
Lesz előbb találkozó vagy mindenki Biatorbágyra megy?

(Én személy szerint Balatonról fogok feljönni, tehát úgy néz ki egyből Biatorbágyra megyek.)

1. Gino
2.
3.
4
5.
6.
7.
8.
9.
háppersze. Miért, mit vársz egy munkahelytől?
jóóóóóóóóóóóóók
unatkoztok?