Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kóbor egyik sem!
Mindegyiket a gazdija sétáltatja.
Jámbor, kezes jószágok...... de tudnak vicsorítani is és akkor megmutatják a méregfogukat!
Vidd be egy szervízbe!
Húha, akkor szóljatok, hogy mikor merre ne menjek, mert én félek az ilyen vad kóbor bandázó blökiktől!
Sziasztok! Nincs valakinek dombornyomásos hitelkártyája? Tudnék most venni az alább említett úthoz Ryanair-repjegyet mindennel együtt 10 ezerért, de azt csak hitelkártyával lehet intézni.
Az enyém eszement módon ugat, és kergeti a galambokat, ha leviszem sétálni... Asszem valami baj lehet vele...
Dehogy uncsi!
Tök jó, amikor sok kutyus együtt szalad az utakon és vadul morognak és zörgetik a láncaikat!
Az milyen uncsi lehet már nekik. Csak egynemű pajtikkal találkoznak.
Sajnos egyneműek!
Ennyi kutyatulaj van itt. hátha meghallgatásra talál a kívánságom: Nem lesz valakinek kiskutyulija mostanában?
Szia!

Sétáltasd sokat és meglátod milyen hálás!
Szia Dani!

Én motorszalonban dolgozok, és én intézem azokat a csúnya papírmunkákat!
Aláírás után kb.10 nappal a motort átadjuk.Ebben benne van a hitel,műszaki,regisztrációs díj rendezése,és forgalomba helyezés.
Nem tudom mit pöcsölnek a motorod átadásával...
Tény hogy minket is szivatnak a műszaki bázisok,de ha időben odaszólunk nekik, akkor nem ér meglepetés.
Hali!
Vettem 1 kutyust!
Én 3 hónapja vettem a vasat, kb 3 hetet kellett várni a papírok aláírásától, de azért mert nem volt akkor náluk szürke színű..A hitel 2 nap alatt megvolt..
Én is úgy tudom, hogy az új műszaki rendszer (hip-hip-hurrá! ) miatt naon sokat kell várni. Lelassult a rendszer, és emiatt hosszú a várakozási idő.

(nem értem miért, hisz egy mocc műszakija max 15 perc! Nem is értem miért kellett 4 órát várnom múltkor úgy, hogy protekcióval mentem. )

A másik amit nem értek, hogyhogy nincs "bejáratott" helye a mocisboltoknak, hogy ezt pikk és pakk el lehessen intézni....

Azé remélem hama-hama megkapod a "kicsikét"! Aztán csk óvatosan, tudod...
Sajna a műszaki vizsga miatt kell nagyon sokat várni! Újítottak vmit a szgépes rendszerükön, és ez annyira lelassítja a dolgot, hogy 2-3 hónapra adnak időpontot pl. a Mozaik utcában. Vidéken állítólag jobb a helyzet!
mi lesz a sorsa gs-nek ?
Lehet, hogy a több hónapot azért mondták, mert te a B-Kinget várod?
Szia Dani!

Hát téged jól ijesztegetnek...
Hacsak nincs valami extra kérésed a motorral kapcsolatban, amiért késhet.

Én idén vettem.
Valamikor január 20-a körül került fel a pont az i-re.
3-4 napon belül elhozható lett volna a motor, de az enyém kék és az nem volt a szalonban.
Így kb. másfél hét volt az egész! A banki elbírálás kb. 2-3 nap volt.

Február 2-án már át is vettem a motort!
Jó reggelt!
Üdv Srácok!

Érdeklődnék, hogy kinek milyen tapasztalata van a piszkos papírmunkával kapcsolatban? Mert szép aranyos gyerek módjára megrendeltem a kutyulit. Vártam rá kb 4 hete és a motor már itt van de motoros kollégák 3 hónappal rémisztgetnek. Aki idén vett motort van vmi tapasztalata. Csak, hogy karácsi v húsvéti ajándéknak várjam a vasat?
jó estét !
Áh, értem...
ha rákantitasz egy névre, akkor a névjegy nagyban megjelenik. Csakhogy én nem kattintottam......
Sziasztok all!
Hm, érdekes jelenség... Biztos viccelődik fentről, mindenesetre morbid a humora

Az mit jelent egyébként, hogy "kiemelte"?