Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igy van a képeket!
Hejj!Ma voltunk kecsón ráhangolódni a 18.-i napra!
Lebeszéltem a pályával,hogy megyünk.
Főzünk egy nagy bogrács kaját!(ingyééé)
lesznek gyerköcök is külön.
Kérdés?
Na csááááá! kapjátok a képeket azonnal
Képeket mozsdmá', de iszonyú hirtelen!
Pedig most lehetett volna emberkedni a ménesnyi lóerővel
azok elore szoltak, hogy nem akarnak menni a pitesekkel.
Köszönjük, igyekeztünk.
Kár, h nem engedtek össze a nagymotorosokkal, lehet fogták volna a fejüket.
értem...
majd látjuk...
képeket!
jóltoltátok
Legtöbb pályán több a balos , mert a jobbkezesek balra tudnak jobban fordulni.
Visontán és Máriapócson kevésbé dominál a motorerő, de itt a Diószegin is inkább csak a nézők előtti balos előtti kigyorsításnál hiányzott az erő.
Kecsón és Kakucson viszont nagyon bosszantó, ha nincs kraft a motorban.
legkozelebb gyere itt is .
sajna nekem nincs viszonyítási alapom éppen ezért csak kíváncsiskodok,információt gyűjtök
lehet ha tobbszor jarunk visontara, akkor megszokjuk a pályat, talán az teknikasabb. az állatvasar egy konnyen tanulhato pálya.szerintem.
Na azért nem mindenki ha engem is beleszámolunk csak mert a többieknek jobban adta ez mint a Visonta és csak kíváncsi voltam a te véleményedre is itt túl sok a balos...sőt szinte csak az...
Fotóztak, csak még nem rakták fel.
Alapból mindenhol szeretek motorozni, uh nemigen teszek külömbséget. Nekem a múlkor Visontán szar volt a pitem és mindenki megetetett, ezért nemannyira élveztem. Most h csak félig szar, már kezdem összekapni magam, de érzem h még messze vagyok a tutitól.
Am mostanában Kecsó a kedvencem
jól el tökölted az időt remélem nem az én fosommal és jó volt,hogy értékelnéd Visonta vs Állatvásári... valaki nem fotózott
Háj! Háromnegyedegyre, majdnem lekéstem a stratot, de aztán jól belehúztam a gázba
Háj na mikorra értél ki megint nem sikerült oda adnom a mivel megint nem sikerült összefutni
Kösz a segítséget !
Én spórolok a betüvel Jaú vót