Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

reggeltet
Háááj ! Én megyek ,de leghamarabb csak dél körül tudok
eladó új MCM 125-ös supermoto Pitbike-k Heidenau Racer gumikkal!
na akkor ki jon vasarnap? ( állatvásár)
hanem?Ja a gyerköcöknek!Daninak és Tominak.Majd nézek a bölcsiben
nem pedro
hejjjj .
9-10-11.-én Szerencsen ütöm el az időmet.Rávettem a csajomat,hogy 10.-én kiránduljunk 1-et Visontára.Nyilván viszek egy pitet!Csatlakozás?
Hy az első 1be tevésnél nekem is ezt csinálja néha szerintem se gond melegen meg soha nem csinálja. Én is megcsináltattam a féket előre 210 tárcsa meg komoly egy dugos nyereg mert az a gyári két kisdugos elég gyengécske sajna de ezel most nagyon faja lett én is gondolkozom hogy amit levettem elöröl azt felrakom hátra kézisre megcsinálva
Tesóm az udvaron épp került a pittel és ez lett az eredménye! Amúgy csak annyi baja van, ha a tengelyt kiszedjük, akkor csavar fogja a fémes telószárat és az alapból elég szépen lötyögött amúgy is, szóval laza volt!
No, mijaza 5let?
na majd meg .van nekem is ötletem.
Kösz a gyors választ !
Hidegen nekem is van, hogy megfullad az első egyesbe rakásnál, szerintem ez normális, sőt, ha nem jár a motor, sebességben behúzott kuplunggal is fogja a kereket!
Ha melegen jól működik, szarj rá! Esetleg állíts kisebb holtjátékot a bovdennek!
Sziasztok .

Ha a pitemen hidegen nem emel ki a kuplung akkor mi lehet a baj?
Háá.
Na ma meglégtelenítettem a féket, de elégé gyenguszka, valószínűleg vissza fogom szerelni a lábféket, a kézihez meg felrakom az első kétdugós nyerget, mert az elsőt úgyis combosítani akartam.Szal az meg kap egy japó 2dugóst, meg fentre valami normális pumpát. Csupafék canga lesz. Ércsük?
bevagytok aludva? vagy mia faszom?
danatama!Az asszonyt is hozod?Neki kellenek a csajok?
pedro.Csajok
utána meg egy sör ,abba a kis családias hangulatú bótba ahol Z extra rántottcsirkés zsemjét evett
befersz. valszeg a családom is jönne, bambulni, akkor futoval mennenk, meg + 1 fő, motorostol, az astraval.
Csákó pedro ebbe a sorrendbe jó lesz
köszi persze ha beférek na majd látjuk
hali. ugy egész a csapat ha te is gyössz. meg mindenki