Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem sok semmi na mire gyűjtesz oly lázasan...
CSumigumi!
Nem sok semmi van velem..Dolgozgatok mostanság meg gyűjtöm a gubát ezerrel..Veled mizu?
Szevasz E hát te...
Szeva Zolibá!

Egy cimbi meg akar válni a vespájától..Gondoltam ha esetleg érdekel..Asszem 81-es évjáratú px150.
Kedden nem ér rá valaki? Mennem kell a meló miatt Kecsóra, bedobom a pitet, v az egyik motyót hátra, aztán ha végeztem megyek a gokartpályán néhány kört.
Hali ja a számítógép előtt gépeltünk
nem. mennem kellett 1 kicsit melozni.
valameik hetvegere, visszarakom a bütykost, kinezek vele a tankira.
Hát? Ralycross-edzésre mentél?
Hát sokkal jobb meg ezt lehet finoman adagolni nem úgy fog mint a másik hogy húzód aztán egyszer csak fog meg ezen a fékbetéten a fél centi helyett van 1centi betét meg sokkal komolyabb mint a másikam volt nagyobb a felület is meg a tárcsa átmérője 190 helyett 210 lett az is sokat számít már csak a telónak kell bírnia
háj. en nem.
Háj . Vótatok valamerre gépelni?
hali és milyen a hatás
Hy mindenkinek mi a pálya?
Nekem felkerült pénteken a 210 mm első tárcsa meg egy frankó féknyereg előre mostmár lehet stoopizni ilyen volt ilyen lett
jaaa hát sok a dolgos ember kivéve én
lehet akárki. csak oan halott a forum, gondoltam vmit irok.
kire gondolsz
alszasz?
eléggé ott van .
oszt oan lecc mint a tied? mer a nem faca. . -e!
há ja
he hát 9000 é , ne mán ha legközelebb ilyen van szójjá és megcsináljuk nálam me kb 1-1,5 óra és kész is van esztergányos haver úgy dógozik mint az olajozott villám és mivel motorozik is ezért átérzi a problémát és facán legyárt mindent ocsón meg gyorsan