Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

reggelt
neeeem . . .
amúgy reggelt ide is
na akkor szerintem tudod, hogy hova-mit kívánok
ja oké csak nemtudtam melyik számom van meg neked mert én én félévente elhagyom a telómat . utoljára hegyalja fesztiválon ébredtem üres zsebbel meg lábnyommal a hátamon
Megvót a számod , de mozsdmá' fexem, mer' rozzant öregember vagyok én má', nembirom ezt az íccakázást
na király 30/8278943 délelőtt jó esetben iskolában vagyok egyedül szerdán nem tudok kiugrani onnan. viszont ha megmondod majd előre melyik nap akkor intézkedem. délután bármikor jó vagyok
Mind1, oda is megyek a héten vmikor az apriliásokhoz. Majd egyik délután zörgetlek
Sajna miskolcon vagyok
Jóvan. Szerdán megyek egyébként Telkibányára, odahaza líbecolsz? Mer' akkor mekkereslek
Ha hívsz , holnap 4 után tedd légyszi mert addig elfoglalt vagyok. Egyébként emailben is tökéletes, mert akkor meg tudom beszélni a többiekkel.
Leírom mostanság vmeik nap mélben, h kb hánykor, hány órát kéne zakatolni, aztán találjátok ki, h milyen feltételek kellenének
Hangositás, szinpad van, a stuntosokkal egy szálláshelyen meg is aludhatnátok.
Vagy lehet holnap felhílak
akár
Május15.re toltuk át, mert a város vezetése baszakodott velünk az előző időpont miatt, mert éppen egybeesett volna valami úszóbajnoksággal.
Jönnétek valami ricsajt csinálni?
Szeva, beszéltél régebben ilyen motoros buliról. azzal miúújság?
Háj! Kedden Kecsón ráérek.
Az a 10-11 hétvége azért bizonytalan, mert akkor talán repülhetnék egy hátimotoros ernyővel, de még nem száz, mert ezt a fajta repkedést sokkal jobban korlátozza az időjárás, mint a sima, földön való motorozást.
végeztem!Holnap megyek haza és rakom össze a verdám!
Kedd Kecskemét?Hmmm
lehetséges.Nagyon király pálya.A pancsi ring is,volt rajta Pit euro kupa is!
Z! akkor te 11.-én nem érsz rá?
Na cakát mert nem holnapra erőm...
Jah nem, csak itt a Bükkben.
Igy van , akkor már nem is fotózkodok. Am pont ez a polya jött nekem 2éve visontán, akikor eltört a térdem
elfogunk menni.
szerintem az idén egyszer bizti összehozzuk
Hát nyugodtan eljöhetnétek ez legalább nekem közel van és lenne kivel csapatnom:)
ezis teccik.