Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha lehet úgy mint az előzőt nekem ok .
Háj! a héten elvileg fog jönni egy csomag, valakinek valami? hova kérjük majd
Na látom túl élted akkor csak nem lehetett akkora gáz .
Hát baszod, ezt pofázzuk neked féléve, minden hétvégén kinnvagyunk a tankin , néha hétköznap is késődélután, lett volna egy csomó lehetőséged.
De nem bántalak. Vannak emberek, akik mindenhová nagy kerülőt megtéve jutnak el.

Remélem a tegnapi, az egy kis lépés volt egy hosszú út kezdetén. Arról nem is beszélve, h a terepen vezeted le az energiádat, jó esélyed van rá, h nem egy kamion huppan át a fejeden és nem egy szalagkorlát vág a közuton ketté.
alapvetően az egész tegnapi szitura....
jó a végén az a közjáték az elég gaz volt, de nekem megérte még így is....
jó kicsit lassan mentem, néhány helyen kicsit nem mertem (kezdésnek nem mindenki egyforma)....
de így legalább rájöttem arra hogy milyen jó a pit... mert miután kipróbáltam csak így tudok igazán véleményt mondani....

és az csak ennyi:
Hö-hö? Mire teccet igy beindulnk kiccsillag?
mai menet
Ejnye-bejnye, rossz emberek
jó menet volt a mai,én még elis fáradtam egy kicsit,talán...
Úuu he..... de fasza volt és az ejnye Zoltán hogy adta.... . no komment..... . . .
Az iszonyat tócsák jól beadták!
Hali bíz remek volt az idő fasza is volt, iszonyat tócsák stb . kár hogy nem jöttél jó sokan is voltunk
sziasztok, keresnék 12-es hátsó kereket...
Használ is jó mindegy..
köszönöm
Defasza idő van rátok! Ott is süt a nap ezerrel?
Faxxom, hogy ilyenkor kell itt rohadni a gané kocsmában...
Na megyek a pályára majd este leszek.....
Mert a kontrol kis ablakon nem láttam na mindegy megnézem tüzetesebben és visszaszólok mail-ba
igen remélem!lennie kell , amúgy meg sima dot4 jobb minőség de tudok küldeni castrolt féáron 3 decis 700ft igen jó ár!
ezzel a csomaggal jön a ruha is.. a fékrendszerbe úgy láttam nem igen van olaj milyet javasolsz bele... .
igen van!kész a dnm 275 teló rajta van a rugó egy távtartót kellett alá raknom így tökéletes!30.000ft lesz így a technika! a patentszem is be van készítve úgyhogy várom a 10 " első kereket és alakul az uj csomag!
Ahaaaaa....vágom
Bali van valamiakármi