Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

óóó persze.. mint az állat.. olyan megbántódós vagyok... mellesleg mx te idegesítesz fel a hülyeségeiddel... Teeee kameramann teeee...

LX
LX! Belekötsz a Tompiba aztán ha visszaszól akkor megbántótsz.
na végre.. rájöttél már mit kell tenned.. Klima(ma)xos szerelmedet hol hagytad? Nem látom mostanában hogy jártatná itt a pofáját..

LX
Akkor vidd be ugy a gépet, hogy az nem tudjon róla... vagy a nyugati klíma(x):D (nem beszólás akart lenni )
Remélhetőleg eső nem lesz...
Ezt ugye nem gondoltad komolyan?:D

Különben is, regelj gyorsan szerdára a P.ringre, igaz már csak 2 csoportban van hely, és ott száguldozz:P:P
Na tessék, ritkán írok ide, akkor is beszólok
És a többiek merre vannak?
Félreértesz, Én is örülük ennek a szervezésnek. Egyből rá is haraptam, de azért kérdezni lehet...
Pannonia Ringre?
Na oda én mostanság nem megyek apám.
Ott mindíg beszarik a vas.
Pedig tetszik a pálya.
Azt nem tudom mi de email cimet tudok adni:vivibimi@fibermail.hu Köszi
Akkor regisztrálj gyorsan a jövő hét szerdai phoenix-re a Terminátorkk2 haveroddal együtt!Mert már rég motoroztatok és szívesen elkísérnétek minket.Vagy nem?
De!
Az mondjuk már szentigaz. Nem is fogok vissza pofázni egy mukkot sem apám.
(kötsög Bérczczi )
Fecskében csak a buzikok járnak. Nekem rózsaszín lakktangám van öcsisajt. Ma beindult az olasz átok. Olyat repesztettem mint az állat. Nem mentem gyorsan viszont kifejezetten lassú voltam.
No no
Majd mi megmondjuk, miben motorozol


Miért foglalkozol ezzel?
A nagy "hozzáértő, szakemberek"-nek jelent csak problémát egy normális beöltözködés, regisztráció.
Érdekes.
Aki tudja merre van az előre az miért nem méltatlankodik?
olasz Istenség a jó szó
aztán te regisztráltál e Viktórió ?
Felőlem fecskében is motorozhatsz. Feltéve ha beindul az olasz átok!
Te meg ne osszad itten ez eszet. Ha én rövid gatyóban akarok motrozni akkor úgy fogok. Nekem senki ne mondja meg, hogy mi az ami.
Nem?
De!
Beraksz a háti tatyóba egy rövidgatyát és a szünetekben levetkőzöl.
Vagy elmész egy pályanapra ahol még mellédobsz egy 7ezret és ott választhatsz időbeosztást.

Nem irigylem a Gabit ,hogy sok küzdelemmel összehozta ezt az egészet és mindenki csak méltatlankodik.
Örüljetek neki hogy rongyos 6 ezerért motorozhattok 3x15 percet.
Muszály regisztrálni?Meg minek a bőrruha?
Ne csináljátok már ezt WAZZZ.
Zsu Te is szerzevőségi tag vagy ?
Szerintem lesz olyan, akinek megéri végigálldogálni. Sajnos úgy szervezni, hogy mindenki mindennel elégedett legyen lehetetlen. :(
Az jó, csak nem tudom, hogy full bőrruhában a tűző napon 2-3 órát álldogálni tényleg jó-e. Gondolom ez pont nem azoknak lett kitalálva, akik tréllerrel húzzák ki a mocijukat...
Igen, közben pedig egész nap programok. Szóval nem unatkozol a két időpont között. :)
Nem tudom ki találta ki ezt a beosztást, 2-3 óránként mehetsz 15 percet
Igen, helyszínen kell fizetni. Reggel 8-tól lehet menni. Fontos, hogy ha betelt a lista, lesznek várólistások. Tehát nem érdemes utolsó pillanatra hagyni. ;)