Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor jó
Köszi a gyors választ.Helyszíni fizetéses?
Szia!

Igen.

Regisztráció itt: Roadandride pályanap - regisztráció
Szia
Tehát akkor pénzes,és netes előregisztráció kell!?
Ezzel nem értek egyet de van 3 alkalommal mente meddig én is csak
Szia!

Íme a részletes program. :)

Érdemes a www.roadandride.eu oldalt gyakran látogatni. ;)

Aki azt hiszi, az hülye. De az is, aki védőruha nélkül motorozik. :) Szerintem.
2004 ben estem egyet bőrben és nagyon cafatos lett és nem védett akkorát mint amire gondoltam tény én is bőrruha párti vagyok csak tudod sokan azt hiszik ha felvesz egy fasza ruhát akkor ő lesz a pályán a bajnok
Látom még nem estél rövidnadrágban.
lehet az lesz milyen jól mutatna
Én azt nem látom sehol de volt hogy nyáron sokkal jobb időt mentem Keszthely és Zalaegerszeg között rövidnadrág pólóban mint bőrcuccban ja és bőrben nem tudok térdelni kanyarban rövidnadrágban felveszek egy térdvédőt és bárhol leteszem
köööööszi
Milyen sexi lenne.
"A belépés ingyenes, gyere, szurkolj Te is!" - szurkolni a versenyzőknek szoktak, tehát a versenyre ingyenes a belépés. :)

Igen, muszáj az előregisztráció, mert különben mi lenne ott szerinted, ha több 100an akarnak menni?

Jelzem a szervezők felé az észrevételt. ;)

Üdv

Zsu
Akkor húzd fel a bőrrucira!
"A belépés ingyenes, gyere, szurkolj Te is!"
Oké, oké ebből nem az derül ki, hogy a pályahasználat is ingyenes, éppen ezért kérdeztem meg.
Na de, akkor 6 rugó még lehet belefér. Az előregisztráció muszáj?
Illetve ha a szervezőkkel kommunikálsz, közzé tehetnének egy tényleg részletes programot, mert érdekel a rendezvény, de túl sok a kétely. Potyára meg nem utazunk 400km-t.
Hol látod, hogy a sebesség miatt kell a védőfelszerelés? :D
de vaze mi van ha én rövidnadrágban gyorsabb vagyok
Igen, visszakerestem. De a plakáton hol látjátok, hogy ingyen? :S
Dainese989
tegnap 21:25
A pályán saját motorral, megfelelő védőfelszereléssel egész nap van lehetőség pályamotorozásra, a futamok előtt kell regisztrálni az erre kihelyezett standnál ahol matricát kapsz és így engednek fel a pályára (ingyen).
Erre: //s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/...
Ez az "ingyen" infó kitől származik?
Elolvastam és látom hogy nem csak suzukival.
Nem tudom mit tett közzé Dainese989. Az én infóm a szervezőktől van, szóval tuti. :)
Ide csak suzukival lehet lehet menni?
Összezavartok. :)
Akkor ez most nem a Dainese989 által közzétett "ingyenes" pályamotorozás? Mert a plakáton azon is június 5. van megjelölve....