Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legfrissebb hír tőlem, Nektek!

Pályamotorozás a Roadandride fesztivál első napján (2010. június 5.)
3x15 perc pályámotorozás mindössze 6 000 Ft-ért!

Pályamotorozás - Roadandride
Sziasztok!
Köszönöm az infot a csizmáról! Azért kérdeztem, mert neten nem sok mindent találtam erről a csizmáról, de az ár nagyon kedvezőnek tűnt a többi "nagy" márkához képest. Nagyrészt én is pályán használnám, mert indulni akarunk a kunmadarasi 24 órás veterán versenyen egy Mz-vel, jövőre meg az MZ kupán. Mégegyszer köszönöm!
Fel lehet jutni a pályára, az elején sokan vannak de délutánra meg fogyatkozik a létszám.
Fényképek még hozzám is csak Facebookon keresztül jutottak el, azokat át tudom küldeni, nem olyan rossz a minősége!
jo-jo de te tele vagy minna buzifasza
naja... ha belegondolok, hogy pl a Hungraringes "teszt" olyan 300 rugós kis móka volt.. szóval elég vastagon kellene "tejelni" ilyen tesztekért...

LX
sok pénzé vállalok ilyen szerepet..jo soké:)
jaja.. de ha valóban fizetnének is szivesen kihagynám az ilyen jellegű teszteket... annyira azért nem esett(!) jól...

LX
neked már fizetnek a tesztért..
Szia.

Én már a másodikat nyúzom. Az előzőt teszteltem - sajnos - többször is a ring(ek)en.. Jól vizsgázott. Egyébként pedig kényelmes, és szerintem ár/teljesítmény arányban az egyik legjobb választás. Csak ajánlani tudom. Én itt vettem mindkettőt : CORSARO

LX
Van álmersz est is?
Már fent vannak a júniusi időpontok, lehet jelentkezni a valódi Mersz estekre!
www.mersz.hu
Hello!
Én a második szezonomat nyomom GAERNE csizmába,igaz nem pont ilyen az enyém eggyel kisebb kategória a GRS,de teljesen meg vagyok elégedve vele.(igaz még nem estem benne kopp,kopp)A barátnőmnek is ilyen lett most vásárolva.Egyik barátomnak GRW van és ő is nagyon dicséri.
itt nézd meg elég jó áron vettük a csajomnak.
Új ár: 60.000,- forintért a 3 nap.
Mivel nincs kedvem a jövöben a szervezök elött lejáratni magam, ezért átértékeltem a szervezéseimet. Hogy megkiméljem magam és a szervezöket a kényelemetlen lemondásoktól az alábbi két kimondottan kedvezö lehetöség mindössze 3 napig lesz nyitva, csak azok jelentkezzenek akik biztosak benne hogy ezt a pályát ki akarják ezen nagyon kedvezö áron probálni és hajlandók elöre fizetni a foglalt napok 50%-át. 3 nap mulva lezárom a foglalást és a létszámtól függöen törlöm az eseményt vagy mindenkit felszólitok azonnali fizetésre. Mindkét alábbi esemény hétvégi rendezvény, ezt csak azért hangsulyozom ki mert a hétvégi események álltalában drágábbak mert a vállakozók akkor tudnak idöt szánni a drága hobbira. Ennek ellenére az alábbi árak kimondottan kedvezö árak.
Mivel a juni 18-20 Hungaroringre teltház miatt nem tudok helyet adni, kompenzácioként szereztem hétvégi helyeket super áron:

2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Egy csodálatos vonalvezetésü pálya, szélessége szinte Brno-val vetexik, lendületes kanyarok, az emelkedök utáni sulytalanság állapot leirhatatlan érzést vált ki a gyomrodban, ami megunhatatlan. Ezen a 6 km hosszuságu technikás és mégis supergyors pályán mindössze egy lassu kanyar található, az összes többi kanyar nagyon lendületes.
Super 7vége, de mégis 7köznapi áron Europa uj superpályáján. 90 euro/nap. 1-2 vagy 3 nap sok versennyel és szombat este 3 órás endurance. Az összes verseny ingyenes és az idömérö transzponder is. Csak akkor regisztrálj ha hajlando vagy 50%-ot elöre befizetni.
IDÖTERV: http://www.gh-moto.at/zpc3c4.p...
Itt jelentkezel, de csak ha komolyan gondolod: http://compaya.hu/motorosok/re...



Ez a lehetöség is mindössze 3 napig lesz nyitva, 3 nap mulva eldöntöm hogy törlöm-e a kevés jelentkezés miatt vagy felszolitom a jelentkezöket az 50% azonnali befizetésére. Kizárolag azok regisztráljanak akik hajlandoak a felszolitásra azonnal fizetni.

2010 juni 26-27 Brno HÉTVÉGE

7vége Europa egyik legkedveltebb pályáján, szélességével, lendületességével, vonalvezetésével, szintkülönbségeivel kimagaslik az összes többbi pályák közül amin valaha járhattál.
A rendezvényen ingyenes transzponderes idömérés. A KÉT NAP 349 EURO.
Tesztelheted az uj BMW-t egy teljes 20 perces meneten át mindössze 10 euros benzinhozzájárulás ellenében.
Csak akkor regisztrálj ha hajlando vagy 50%ot elöre befizetni
IDÖTERV: http://bikepromotion.race-even...
Ha tényleg biztos vagy abban hogy hajlando vagy elöre fizetni, csak akkor JELENTKEZZ: http://compaya.hu/motorosok/re...
A forma F1 sem rossz, pár hempergést megért nálam, és még sehol sem szakadt szét....még
menjek?
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Gaerne GRS csizmával kapcsolatban? Most néztem, hogy a versenycsizmák között viszonylag olcsó, olyan 45e körül van, csak nem tudom véd-e annyit , mint mondjuk egy Alpinestars SMX Plus? Csizmát kellene vennem, de valami normális kellene ami jól védi a bokámat :)
én akkor tépem a gázt kunbird-ön
de miért csak vasárnap legyen jó idő? akkor érsz rá?
ne vészmadárkodjál, jó idő lesz azt kész, muszáj!
Köszönöm az információt, még annyit, hogy szerinted mennyi esély van a tuti bejutásra? :D
Ugyanis rá kellene szánni két tankot és egész napi ellátmányt az ottlétre, ami nem kis összeg, így nem potyára szeretnék menni. ;)
A pályán saját motorral, megfelelő védőfelszereléssel egész nap van lehetőség pályamotorozásra, a futamok előtt kell regisztrálni az erre kihelyezett standnál ahol matricát kapsz és így engednek fel a pályára (ingyen).
Jani ne rogyj,,,küldjük a vizen is:)