Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem épp ideillő, sőt eléggé off, de azért hátha valakinek érdekes lehet.
Pályamotor szállítására alkalmas autókat kínálok:
nekem feleslegesé váltak...
1.: Hyundai H100
2.5 Diesel, 94'-es, októberig műszakis.
Irányár: 200.000,-

2. Kia Pregio 2.7 D
98'as
Márciusban lejárt a műszakija...
Irányár: 150.000,-

-való
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani, milyen pályabérletek milyen árakon vannak a Pannónia Ringen?
Yamaha TZR 250 3MA mennyire alkalmas való erre a pályára?
Szevasztok!
Dunaszerdahelyen ha jól vagyok informálódva, akkor van egy olyan gokart pálya, ahol supermotyósok, és kisebb sport mahinátorok is szoktak randalírozni!
Valamelyikőtök tud információt adni róla?
Belépő,kötelező dolgok,sör árak(erre nincs szükség, de sose lehet tudniXD ), Vagy esetleg egy pályarajz, vagy valamit tudtok róla?
Válaszotokat előre isk öszönöm!
Sziasztok!
Akkor máskor legyen ebéd is:)
Igazán nincs mit,máskor is!Tudod,kék Suzuki-s sátor,csak bátran.Belépés díjtalan motorosoknak:))))
Jah,jól ment,míg nem el nem dobtam a kicsikémet...De legközelebb nem adom fel!Csak fékkar nélkül még visszaállni se tudtam.vááááá.Mindig elszúrok valamit
fölmegy az 75 fokra is csak az aszfelt marad hideg
Fűt az a 750-es!
Egy-két kör után lesz 45 fok is.
tényleg nem ír esőt , viszont a darázsnak elgémberednek a végtagjai 15 fokban
rámférne egy napozás is , mert még elég tápos vagyok így a tél után...
azért sztem egy új ismeretlen pályához nem árt tisztelettel viszonyulni... inkább kivárom a jóidőt...
ne ércs félre, ez alehetőség tényeg nagyon jó viszont mérlegeltem és így döntöttem...
azért neked és mindenkuinek jó mototozást kívánok
ideális időjárás a strandoláshoz kell,nem a motorozáshoz 15 fok elég hidd el.vagy napozni is akartál?
én mindenképp kimegyek és a helyszínen döntöm el hogy mi lesz....
addig is ima a jóidőért.....
reméljük nem fogsz Rezső után Te is kardbadőlni...
Szerintem Annak kell örülni hogy nem lesz esö
Válaszd ki Gödöllö várost
http://met.hu/elorejelzesek/
Azt irja 15 fok. 15 fokban már pár kör után is izzadva jössz le a pályáról, ez árnyékban ennyi ha még erre kibukik a nap is akkor nagyon tuti lesz
De mivel ez a spéci ár eléggé egyszeri alkalom, biztos jobban járnál ha kijönnél és ott döntenéd el hogy maradsz-e
Töröltem magam a listáról. Nekem ez lenne az első H-ringes bevetésem , és nem szeretnék rossz időjárás miatt negatív élményekkel kezdeni . Sajnálom mert nagyon jó lehetőség lenne , de 20 fok alatt nekem a pályázás tabu (fokozottanperecesélyes) .
Remélem lesz még ilyen lehetőség.
Szerintem nem is az eső lesz a legnagyobb ellenségünk, hanem a szél
Szeretnék hinni a norvégoknak. Ámbár a magyar időjósok szerint nagy esők várhatóak. Azért én kimegyek, mert a magyarokba nem bízok.
14C nem rossz, de érzetre 20 is lehet
Reméljük jó idő lessz!
Hali 150/60as használt gumit tud valaki olcsón? slick vagy utcai mind1
belinkeltem az idöjárás elörejelzést, nincs rajta esö
itt egy másik link, nincs rajta esö: http://www.yr.no/place/Hungary...
Én mennék, de ha ilyen szar idő lesz mint ma...