Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula Sved! Remelem beveszel az endurance csapatodba, mert
nem szeretnek ilyen eros ellenfelet magamnak! ;)
gondoltam erre h van neked:)hozzad majd:)
Vagyis 20 perc egy kör nálad?
Akkor menj vissza biró posztra!
02 de javul ez még,,de azért kösz.
Kurtika!
Ne versenyezz a hétvégén mert elszakad a seggeden a ruha mint a Daineseden a varrás! Maradj otthol simogasd a Tacskódat vagy simogasd a locsolódat mert motorozni azt nem igazán tudsz! Mennyit mentél tegnap?Azt mondták néhányan visszfele indúltál a ringen és a mentősők álítottak meg hogy fordítva kistesó.
Valaki felrakhatná ide az időtervet,,nekem az e- mailban nem nyilt meg.Svéd a 90 euró mellé a 30 eurót is utalni kell ha versenyezni akarsz?Vagy az ott fizetendő?
Tudom ki vagy...
azt hittem látszik az idöterven
RTS
Én.
Ki a szervező a hétvégi Hungaroringen?
Tacskóm?:)Nem is estem másfél éve:)Utoljára ia Rijekában.
Last Minute price! Április 10 és 11 tehát jövö Szombat és Vasárnap Hungaroringes edzés és olcso verseny lehetöség

90 euro/ nap

Szombaton 7 menet mindenkinek, aki versenyezni is akar 600 vagy ezres versenyben az 30 euro de azért nemcsak a versenyt kapja hanem egy extra idömérö edzést is

Vasárnap 5 menet van , igaz többségében hosszabbak a menetek,, aki versenyezni is akar 600 vagy ezres versenyben az 30 euro

Azonnal kell jelentkezned, szerdáig a pénznek meg kell érkezni.

http://compaya.hu/motorosok/re...

Itt az idötervet a körlevélben kiküldtem ide nem tudtam feltenni, mert pdf táblázatot nem tudok feltenni
aki megkapta a körlevelet majd okosan felteszi ide az idötervet
_________________
köszönöm a biztatást

térdkoptato érintetlen, de egyre nehezebben oldom ezt meg
Grat Svéd!
Teljesen le vagyok maradva mi történ a Csabcsival? Remélem semmi komoly.
Gratulálok Svéd!
Én őszhalántékúnak, vagy őszhajúnak modanám inkább.
Ez igen, gratula hozzá, Svéd még olvasni is jó a beszámolóidat, le a kalappal a teljesítményed előtt, plusz motivációt ad hogy ne adjam fel a motorozást .
A fejlődéshez meg annyit, hogy lehet, hogy fiatalodsz? Vagy pedig (most bunkó leszek ) lassan a második gyermekkorba lépsz, és a gyerekek fejlődőképesek
Csak így tovább, pofáraesés nélkül.
Na meg egy kérdés... térdkoptató hogy áll?
bukásra ne gondolj, mert bejön.
Kurti-ca. Mit lehet tőled tanulni?
Esni kellni meg szelepeket javítani a Kawádon!
De én ennek ellenére szeretlek Kurtica, a Tacskód vagyok
Eladom neked a használtamat új árban ha szeretnéd. Én meg veszek egy újat magamnak Gézától.
Minden hogyan hívjuk vaze. A lényeg, hogy szépen nyomja az Öreg.
Köszi a segítséget klíma ügyben. (csak azé írom ki az ügy lényegét, mert Sonáj biztos kitalálna valami buzulásos story-t.)
nekem van egy használt stopperes kvárcórám az nem jó?megnyomnád a célegyenesbe mindig ugyanott
Ezüsthátú te hülye, nem ősz homlokú...... Gratula Svéd!
Veressed neki sokáig ősz homlokú K9-es.
Szép volt.
Gratula.
nyomjad Félsvéd(nem lustán)nyomjad....ne törődj semmivel!gratulálok,szépen produkálsz!