Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem meg az egyik legöregebb. Viszont nincs sok belőle
Szeva Zema

Lenne annyi ellenvetésem...ami saját tapasztalat...Hogy a 08-as 1000RR-en sokkal több hely van mint a 07-en!Ezzel nem azt akarom mondani,hogy nött az RR..Hanem azt hogy az orr formája miatt több hely van rajta!

Üdv Széles utat,és jó tapadást!
Éljen a Kawasaki.
Szerintem meg csinos vagyok rajta.
Van erre egy régi "közmondás":
Akinek nem tetszik, az bekaphatja.
Akinek meg tetszik,úgyis bekapja
Kár, h nem foglalkoztatott.
Rájöhettél volna, h jó szarul nézel ki...

Sosem foglalkoztatott az a kérdés, hogy miként is mutatok a K7en.
Pedig ugye szép példány vagyok én magam is.
A legfontosabb, hogy hogyan érzem magamat a motoron.
Sztem ne hasonlítsuk össze az R1-et, meg a GSX-R-t az XX-el, meg a Hayabusával, mert kurvára nem ugyanarra van kitalálva. Az 1000-es motorok között újban ne is gondolkodj, ha a méret alapján választanál, mert mind1ik kicsi. A legnagyobb 1000-esek, a 04-06 (RN12), 07-08 (RN19) R1, a 05-ös ZX10, GSXR K4-ig, és a 06-os CBR. Ennél újabbakkal ne próbálkozz, ha ez a fő szempont. A régebbiek meg már teljesítmény, futómű terén nincsenek pariban ezekkel. Amúgy meg le kell fogyni, ha gyorsulni akarsz, és a méret zavar. És nézd meg Moshe-t, aki szintén nem apró gyerek, ellentétben vele, viszont nem megy szarul a 07-08-as R1-el.
láttam már nagydarab pilótát 6-os gépen is. A srácot nem nagyon érdekelte hogy hogy néz ki a gépen, élvezte a motorozást.
nem vettem észre hogy röhögnének, ha meg mégis akkor azt meg leszarom. egy primitív pöccsel mi értelme komunikálni?
röhögtök!?mikor ,mikor féktávon megyek el vagy mikor kigyorsításon?esetleg mikor körbe motorozva kikerüllek titeket mint egy pocsolyát?
na csak nehogy elmenjek erre a bulira én is!várjatok csak!
nem a faszt nem röhögnek....csak nem mersz nekik szolni!
Szia! Én 190 centi 140 kiló vagyok és nem vettem észre hogy kiröhögnének. Nekem az R1 elég kényelmes, de a K7-el sem volt problémám mikor próbáltam. Meg kell venni azt kész.
szerintem én dolgozni fogok akkor.de azért köszi!
Alakul a Mersz Big Buli, te se maradj le róla, de mivel ezen a forumon nem lehet idézni, ill meglévö listát folytatni, ezért inkább itt ird magad a lista végére: http://gsxrfans.hu/forum/viewt...

[color=red]MERSZ Big Buli december 5. szombat, 19.00 Harley Pub[/color]

helyszin http://www.club66.hu
Mersz szponzorálással, Sztárvendégekkel. Zenekarral.
Vacsorával és 2 itallal együtt lesz. A belépö 2000-2500 lesz maximum
Remélem ismét nagy létszámú bulit hozunk össze.

1 Svéd (Főszervező)
2-3 Ancsy & Tibi
4-5 Miller & Zsubaby
6-7 Hajni&Jani
8-9 Fatima & Zsolt
10 Gabesz
11 Hege
12 Zozo
13 nylontacsko
14 Áki+1fő
16 Árpi+1fő
18 Bé
19 Koca
20-21Dave&Ildus
22 Viking
23-24 Aqua&Satine
25 Seszty
26-27 Freon & HH Taylor
28-29 Teca & Rafiki
igen,tudok erről,köszi.sőt,az egyik barátom is azt mondta,hogy szokott tőled venni gumit.csak ez az idei év nagyon pusztulat.totál anyagi csőd.ugyhogy no gumi.remélem jövőre jobb lesz!
az elsö pofáraesésnél majd ezt a gumi ügyet is átértékeled
de a gyorsabb pályázoknak mindig van fillérkért használt pályagumijuk ami kiválloan alkalmas még kezdöknek
pl nekem is van néhány 5-6000 ft ért
akkor biztos nem.csakhogy attol még messze vagyok sajnos.egy dologban viszont verek mindenkit a ringen:nekem van a legszarabb gumim,bármerre is nézek...
Mindent meg lehet szokni. Az a lényeg, hogy milyen gyors vagy. Nem fognak röhögni ha leelőzöd majd őket.
ez fasza.asszem gondolkodom én még ezen.vagy marad a busa,amivel egyébként semmi bajom.de azért köszi!
Vegyé csak nyugodtan, Predin is állandoan röhögünk de nem árt neki
hehe egyik se lesz nagy, nem busa vagy xx ,én 194 cm és 105 kg vagyok és az erigy a legkényelmesebb az összes közül, próbáltam mindegyiket utcán pályán kivéve a zx10-et de azt hagyjuk szerintem fúrótoronyban erősek csak. Ez van itt nincs kompromisszum guggolj és pucsíts!
kicsi.probáltam...
Yamakkát köll venni az a legnagyobb 04-06-ig biztos
igazábol azért kérdeztem a dolgot,mert szerettem volna-és most is szeretnék-egy ezres mocit venni.csak amikor kiprobáltam a k7-es gsxr-t,letettem róla,mert ugy éreztem,hogy elég lehetetlen a térdszögem,plusz elég idiotán néztem ki rajta.sokan mondták,hogy mit számit az,de engem zavar,ha rajtam röhögnek...
szóval érdekelne hasonszőrű motorosok véleménye,akiknek esetleg ugyanilyen problémáik voltak,és mégis rááültek ezresre.meg tudták-e szokni,egyáltalán hogyan boldogulnak vele stb.jomagam 196cm-magas vagyok,és 120 kilo.plusz ruha,sisak egyebek.
Az mondjuk igaz lehet.
De azt még senki nem bizonyította.