Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó!

Egy Yamaha YZF-R6R 2008-as fehér-piros színű! 0km! Új! 2 év garancia! Nem volt még forgalomba helyezve! Az ár tartalmazza a reg. adó és a névreírás költségeit is!
www.yamahakarsai.hu
Ár: 2.650.000!
az gáááz akkor idén már nem tudom kipróbálni az új motort
ilyet ne csináljatok hogy vesztek egy motort amit aztán nézegethettek egy fél évet.
biztos de màr csak spanyolban ès most oda nem szervezek, csak februàr màrciusb szervezek motorozàst legkòzelebb
Ha addig valamit szervezek az egy Big buli lesz szilveszter elòtt vagy kòzvetlen utàna
Gratula...Novemberben még valahol vmi lesz?
Reggel korai reggeli, mert hogy mèg ki kell pakolni stb
arra nem is gondoltam hogy az odatalàlàs is gond lesz, de sajnos igy lett, idàig mindig Cattolica felòl kòzelitettùk meg a pàlyàt de most Riccione felòl gondjaim tàmadtak, persze mindenki engem szidott.
Azèrt igy is mindenki idòben kièrt, elmentem mindenkinek hoztam a szalagot, matricàkat, mindenkit bejelentettem 2 versenyre.
Gyònyòrù idò lett, dèlelòtt 10 felè sùtòtt ki a nap.
Tòbbiek nagyon megszoltàk a hàtsogumimat ami tènyleg szarul nèzett ki, de a màsodik menetben mentem mèg vele egy pb-t. 1:52.8 Ez nekem elèg nagy javitàs 54 utàn ès Ràcz àdàmnak is hamar jòtt az 53, A tòbbiek dèlutànra tanultàk meg a pàlyàt. Tompinak legalàbb van kifogàsa mert nem èrzi teljesen jol magàt. Mivel este hamar hùvòsòdik ezèrt nincs ebèdszùnet hanem egybe megyùnk 5 ig.
Dèl kòrùl tettem fel vadonàs uj Brigi slicket, mindenki azt hitte hogy most aztàn mèg javitok, de ez nem kòvetkezett be, dèlutàn màr csak 1:53.0 volt a legjobbam.
161 rèsztvevò van itt òsszesen, a leggyorsabb rider Karl Muggeridge, gondolom ezt a nevet nem kell bemutatnom, Elèg komoly tempoban megy el mellettem, 1:39 es a legjobb ideje. Jelenleg Balog Csabi a 41. leggyorsabb ès èn kòvetem a 44. helyen.
Arra szàmitottam hogy dèlutànra jobban begyorsulnak a sràcok, de egyedùl Balog Csabi tudott megelòzni majdnem 2 tizeddel, 1:52.69
Tompi, Qpi, Adàm mind 53-aznak, Zsir 2:00
Golyo is ment 3 menetet, de mèg ò sem ment jobbat.
Nagyon kevès bukta volt, egysem sulyos,
A pàlyàt idèn sokkal ràzosabbnak itèlem, lehet hogy a sok camion verseny teszi tònkre.
Este kiprobàltam a gòzkamràt meg a rendes saunàt is. a Medence igaz hogy temperàlt, kb 26 -27 fokos de nem èrzòdik kellemesnek ugyhogy onnan hamar kijòttem.
Viszont màr alig vàrom a vacsoràt mert nagyon bàrsonyos vòròsbort kapunk a vacsoràhoz. Ràadàsul nem is sajnàljàk mert 8 felnòttre kapunk 3 ùveggel.
Holnap uj csoportba osztottak mindenkit a mai idòk alapjàn, de mi egy csoportban maradtunk
Online predator
sportmotor.hu
bOLONDULJON MEG MINDEGYIKŐTÖK.
Sajnos csak most jutott eszembe, hogy oda kellett volna adnom a kamerámat. Azon van hang is.
Húzzátok neki gengszterek.
Holnap kezdòdik a 3 napos Misano, de màr mind a 6 magyar kemènylegèny megèrkezett.
én repùlòvel jòttem Milanoig, onnatol meg bérautoval, tòk mindegy milyen autot jelòlsz be a foglalàsnàl ugyis azt adnak ami van. Egy Toyota Yarist kaptam, de jol birta a gyùròdést mert a 360 km-t 3 ora alatt lezavartam egybe, és csak fél tank benzitnt evett meg pedig 160 kòrùl mentem tòbbnyire
Mire ideértem Ràcz àdàm volt még itt Golyon kivùl. Vacsoràhoz tényleg kellemes bort kaptunk, beestek Balog Csabiék Tompival és Qpival. Zsir Feri egyedùl jòtt egy oràval késòbb. Tehàt itt a komplett brigàd. azaz mind a 6 motoros
Mivel Golyo hozta az òsszes motort Ferién kivùl ezért 5 motor ès àllatian sok tartozékot is be kellett pakolnia a furgonba. àllitolag pakolàs kòzben diplomàt szerzett logisztikàbol Mert hogy ez a brigàd màr komoly mennyisègù cuccot hordoz magàval
Èn hoztam 2 hàtsot, egy elsòt, egy garni esògumit, gumigèp, nagy szerszàmos, benzinkanna, kòzponti emelò. szèk. ès egy oriàsi nagy tàska. Golyo szerint nekem volt a legkevesebb cuccom, namost akkor kèpzelhetitek hogy nèz ki a furgon. holnap Golyo szerint màsfèl òra lesz minimum a kipakolàs.
Az idòjàràs egyèbkènt kivàllo.
Ezt tavaly irtam:
[quote="FélSvéd"]
Szerintem a Rehm Race féle repülörajt az sokat tompitana a startbalesetek veszélyességén, ott ugyanis mindenkinek csak akkor indul a versenye amikor áthalad a startvonalon, tehát nem a célbaérés sorrendje a végeredmény hanem aki a leggyorsabban megtette a 8 kört. De az csak a Rahm Race repülörajtjánál van igy, a Jura Racing repülörajtjánál már a célbeérési sorrend a végeredmény.
Tehát a Rehm Race-nél a 20. helyen indulonak is van elvileg esélye a gyözelemre akár mindössze 3-4 elözéssel is, mert tulajdonképpen az óra ellen meccsel. Ezért találom ezt sokkal biztonságossab rajtprocedurának[/quote]
és ez meg is valosult, idén màr igy lesz a verseny, erre màr van titkos taktikàm, de nem irom le
valami rémlik, de már nem emlékszem mikor volt, és hol keressem na...
bocsbazzeg...
jajj vízbázis ne csináld már!há nem leírtama számom neked?ne legyél mán egy v max kétügyű!
Te Predi!
Ma hívtalak megint, de még mindig nem rendezted a tartozásod a T-mobile-nál?
hm?
na hívjá fel majd mert tudod....
többet nem mondok semmit!
szemét egy banda vagytok ti!
tényleg....ki az a predi?
Hát Ő:
Nem lökdös az semmit vaze. Menekül....
De nagyon vicces fíúka vagyol te. Jövőre kihívlak egy versenyre. Büfé-----------------------bro iroda. Benne vagy?
+nagyon jó motoros.
Ki az a Predi? .
A Predinek meg nem kell hinni Ő is csak úgy tud 2 perc alá menni, ha lábbal lökdösi a célegyenest végig
Jó futómű , jó motor , brutál áttétel = 1.55
így !
55-öt? akkor az valami vér profi brigád lehetett...
na mindegy nem csüggedünk a múltkor életemben elsőre jártam a ringen bár akkor egy ezressel és az lett nap végére 2:08 kíváncsi leszek jövőre mit mutat a 600-as ha komolyan veszem.Hogy én jól fogom magam érezni az tuti max páran meg majd jót röhögnek "nééézd a bohócot nem bír magával"
zseni vagy én barom egy órája ott bóklászom az oldalon de nem jutott volna eszembe....
köszi
idén néztem az osztrák bajnokságot,de lehet svájci volt fasz mindegy....55-öt ment az eleje stabilan!