Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sanszos, me nekem is lötyög kissé, télen jön széjjel aztán kap új csapágyat
ha "görbe" a tárcsa, akkor nem egyenletes a fékhatás, rángatja az egész motort
vicc volt!nehogy bezsírozz valamit.a rázás lehet betét tárcsa vagy légbuborék ergo olaj baj.ki kell sakkozni mi lehet.de lehet gumi probléma is.én azzal kezdeném
igaz, de kizárólag bölcsőzsírral, az jól bírja a hőt
tegnap huztam kicsit a kormány csapágyon, hátha az lehetett, vagy más lehet a gond?
hogy érted hogy zsirozza? hol,? melyik részét,? a karmantyukat én is kenem szétszedés után
az baj
tárcsa vastagsággal nincs gond, viszont a cél végi féktávon rázott de csak ott
persze de te folyamatosan előírásszerűen zsírzod hogy ne nyikorogjon.még jó hogy neked jó
feltételezem nem rázott féktávon és nincs minimumon a tárcsa vastagsága. Akkor minden fasza, az enyimé se néz ki különbül, és ugyanaz a tárcsa ránézésre
az a jo ha kék lila sárga kopik csiszolodik dörzsölődik....igy legalább látod hogy valamit fog
sziasztok,

keddi ringezés után kis érdekességet vettem észre a tárcsán,
rakok képet, ott a tárcsa közepe fel szakaszosan ki lenne fényesedve,
betéteket is megnéztem, mint ha a közepe meg is égett volna, elvileg a gyári betét szinteres benne,megmértem 3 mm vastag
szerintetek van jelentőssége vagy oké minden a tárcsával?
előre is kösz a segitséget

üdv
nem dehogy. akkor Alex ezt egyenlőre függőbe rakom ,megnézem az itthonit.csütörtökig ez ugysem érni ide még ha az udvaromban landolsz sem.huu kezdem tulspilázni ezt a dolgot,maj minnyá jól pofánverem magam.vagy Alexet
Én csak közvetítek, részleteket a megadott számon lehet megtudni. Asszem 15e/db, de nem én vagyok az illetékes.

Remélem, nem köptem bele senki levesébe...
mivel egy eladó adja a jobbost balost ezért gondoltam hogy csomagolhatná egybe ,nem darabonként mert több a szállítás mint a cucc.beirkáltam a szállításba a célpontot és ott 40 USD-t köpött ki ide
árat kérek azonnal. állapot?mert amit kinéztem az ebayen az nincs 236x tulmelegítve az látszik.és az enyémen már nem működtek rendesen a dugók ,bármilyen tisztítás után sem.
köszi
Crazy,

Akkor mi legyen?
Crazy,

Az Államokon belül 14 USD/ DB szállitja az eladó USPS-el azaz Amerikai Állami Postával ha igy jobban tetszik. Hogy mikorra lenne itt? Nem tudom mert ha leütöm akkor is csak Hétfőn fogja postázni és hozzám 2-3 munkanap a priority mail mig odaér...
Szállitási költség tőlem Bp-re arra meg ki találok valamit...
Joe! Van ilyen idehaza is, lehet, nem is drágább.
20 / 317 1262
igen igen.... de nem olyan aki egy ugróasztalról lelépve is nyafizik mint a kislány...

LX
van itt 2 db item no. amit kurvagyorsan le kéne ütni
de csak ha egyben csomagolva adja postára az eladó.és persze ha kivitelezhető.mikorra lenne ez itt szerinted?jol értettem hogy 39 dollár a pottakőccség?
item:260374928665 illetve 270355973680
Igen, ...
alexcöbörö.jel.kezz.most
Küldtem neked mailt, megkaptad?
köszi
én palmatex-el. ha le akarom szedni, a ragasztót le tudom szedni mint a rágót...