Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

-2 befékezés, és hátulról.
van azért csomó ilyen, csak meg kell beszélni a fotóssal, h mit akarsz.
Nekem ez a kedvencem, de ilyen nagyon kevés készül
a -2ben lehet jó hátsó képeket csinálni, néha szoktam a sikán utáni balosban is, csak sok velük az utómunka így néha hanyagolom
Hali,

kedden este oktatás, majd szerdán Phoenix nap a Pannonia ringen...

LX
A fókusz nem stimmel tudom, de még csak ugatom az új gépet.
"-2 befékezés a kanyarba..." ezt még szeressem is......
Ezt egy barátom csinálta
Viszonylag ritkán készülnek hátsó fotók, pedig az is elég látványos. Pl. a +2 kigyorsítása, Mansel és a sikán utáni balos a rázó mellett, -2 befékezés a kanyarba...
Na ez tényleg penge!
a sikánnál akkor is lehet jókat mikor bemennek , én maradok a svenknél, azt még birja az objektívem
Akkor lehet mégis van/lesz pár kép?
Bazzz...igazad van..21 LIME PARTY volt...3-ra estem ki...utána este menntem vissza.
Ha lehetne a külső íven robogóval közlekedni az király lenne...akkor tuti qrvajó képek lennének.
A sikán kb 4-ig jó...utána a motor belső fele sötét. Kevesen döntitek be rendesen a sikánban kigyorsításkor. a kevés relatív...inkább úgy mondom, hogy sokan nem.
A gyors balosban kéne szemből fotózni vagy a Mansellben.
kár...pedig mintha egy kocsin láttam volna a logódat felragasztva.
Majd legközelebb.
A sikán nem jó? A Lime-os felvonuláson ott igen jó képeitek lettek csak ugye akkor a tempó volt lájtos bár nem tudom ott hova lehet elbújni mert még csak motorral voltam, a dögszállító meg nem arra vitt vissza pedig akkor ráértem volna körülnézni.
Sajna nem, osztrákoknál voltam, jövő héten szerdától vasárnapig kint leszek. Akit nem fotóztam le attól elnézést, előbb-utóbb bejön a csőbe. A Hungaroring-el egyébként az a baj, hogy szemből szinte csak a -2 ben lehet fotózni. Az oldalsó svenk, aminek egyébként Balusk8 a királya (szerintem is) kezd unalmassá válni.
az tuti
de, csak mind bemozdult
Hello!

21én nem voltál kint?
Sose fényképeztél még le
Üdv!...Mire 10.000 képet rajtszám szerint szétszedsz bevisznek kényszerzubbonyban:-)