Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ffúúújjj... de perverz disznó... ezért akartál hát pálinkát itatni velem... Én nem Zoli vagyok vazze' hogy veled háljak...

LX
Nem vik vagyok, de szeritem kurva profik...sok felnimet megcsináltak már és tökéletes volt.
NA majd ad neked a nyompi olyat....
Vki dolgoztatott már a Joób felniklinikával?
Tapasztalat?
lent leszek Nyompi... pálinkázhatunk is...

LX
Hogyan oldjátok meg a futóművezést arra a 30-40 kiló különbségre, ami köztetek van? Gondolom, nem tekergettek minden cserénél? Búvár ólomövet veszel magadra?
kafa
Mi indulunk Moshéval az endurance-on! De csak a te kedvedért!
A Bartával mi..., jó hogy nem mindjárt a Meklaut hívod... Nem bánnám, ha holnap időben lent lennél, és innánk valami gyorsító pálinkát szerdára...
pályára nsr 250
ha kellene valakinek
http://www.kepesmotor.hu/honda...
mennék én a kedvedért, de sajnos dolgozom... szóval nem tudok menni... Endurance-on esetleg Barta Lacival.. de még semmi sem biztos.... Gyurkeszt is kérdeztem.. de ő fordított váltóval megy..
szóval még nemtom'

LX
R széria kupában mehetnél pénteken , az én kedvemért
endurance-n kivel mennél ?
Köszi a képeket ! álllat lett!
szia Balu,

nem terveztem... az Endurance-on gondolkozom... esetleg... péntek szinte biztos hogy nem....

LX
LX, versenyzel pénteken ?
Reménykedem,köszi
hívom a havert de nem veszi fel.neki tudom hogy van ilyen mert eladta a motort és megmaradt a pidom.remélem még nem adta el....
számod megvan,megtaláltam az "only anal" hirdetések közt tennap
Disznó.
Szia,

Én is jártam így egyszer, akkor az volt a megoldás, hogy egy nagyobb csavaranyát ráhegesztettünk a csavar fejére( az anya belsejét varrtuk körbe) és azt már könnyen le tudtuk szerelni normál szerszámmal.
Gondolom segített a dolgon, hogy a hegesztéssel járó hő a menetrögzítőt kicsit odavágta...
Figyelj itt ennél a csavarnál(is) arra, hogy a lehető legjobb minőségű szerszámmal szereld mindig.

Üdv

kuruczferi
Nincs valakinek kölcsönbe 2004-es R1 hez pályaidom?
Ütött-kopott is lehet.Egy haver odaadja a mociát,hogy induljak a pénteki "R"kupán,de nem szeretnék a gyári idommal menni.
hol tudom megnézni a hungaroringes,pályanapos képeket?
kösz skacok a tanácsokat,

kormánycsapágyat azt nyáon kapot ujat, kupgörgöset, most még feszitettem rajta kicsit,hátha,,,,
finom ill durva fékezésnél nem éreztem lüktető érzést a karon, talán az jelezte volna ha "görbe" a tárcsa
marad a gumi meg a fékbetét, ezeket meg télen lecserélem,
aztán remélem megszünik, bár közúton nem csinált ilyet csak is a hring cél végi fékezéskor
kötsög