Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy elég lett volna ha felveszem a kawás feliratos ruhámat... tényleg.. van alig használt kawás pólóm, dzsekim kabátom polárom eladó...

LX
szivacs haggyadmá.betonkocka.azzal is csak épphogy rughatsz labdába a nagyotmondoversenyen
te... engem viheccc.. repültem már műűű qrva jó volt...

LX
ez már alakul....

LX
elhittük volna ha kicsit hazudsz vót matricaszettem ráaggattuk volna a jamakkára
Vigyázz.... mer viszlek egy kört de te takaritod a gépet
a szimulátor sz'tem nekem szólt, mert én vagyok a virtuális pilóta.. bár voltam "rendes" vitorlázó pilóta is...

LX
fék nélkül elszállni a 11be (hring), szivacs által megállítódni ér?
igen, ezt a képet már néztem... de én már nem vagyok kawaskais..

LX
viszont jackpot .kiköptem a söröm te álladék
Majd nyittatunk magunknak egy ennek megfelelő topicot, oszt onnantól nem állunk Veled szóba
Na most kellett ez ?
Alex jöhetté volna Lime Partyra.mindkettőtöknek szólt nem kell válogatni.igen neked bazmeg ne nézzé.erről maradtatok le
Ezek közúti események voltak,....
Jah ha szimulátorban le esel az nem számit frankóba viszont Jackpot
ebből melyik volt a pálya? többi nem számit!

LX
olyan aranyos fijucskák vattok itt mind.megin összefútta a szemetet a szél
nem, az kizárást eredményez... elvégre ez pályamotorozás topic..

LX
Hát nem volt "low cost" az idei szezon az biztos... 1 db K9 1000 thanks to Suzuki Austria 1 db karcmentes (volt) CBR 954 amelyet Adyliget-nél raktam be a Budai Park Erdő Zrt területére, annyira siettem egy vagina után az utóbbi bringát ki kellett csengetnem mivel nem az enyém volt ....
igen... de közben nem égett a szárnycsonk, ahol korábban a hajtóműgondola volt... és nem indították a második rakétát... bár jobban élvezném azt, amikor egy Me109-ben ülök, és leszállásod közepette 20-assal szegelném a fülkét.. hhmm...

LX
Mer' akkor mentek a levesbe
Utcai esés ér?
ugy érzem ebben veszíteni fogok.én csak egyszer basztam meg egy vasoszlopot térgyekaláccsal ugy 16 évesen.fájtbasszameg de valahogy kirakták a pázzlt.aszonták legközelebb üljek székre
hhhmmm... 2008, H ring.. gyors jobbos a lefelé egyenes előtt.. 4.-ben megúszó hátsó... gázt záró "leszúrtrittberger" a'la LX... highside... nem esett jóól na...

LX
Valószinűleg ez volt a gond. 11 után hullottak az emerek mint a legyek. Volt egy kollega aki előttem dobott egy szaltót. Majdnem mentem utánna mert azt néztem hogy mit "csinál".
1 db-al is le tudom rakni....

"Probáltam már" ahogy a Zorán énekli
Megrendezhetjük a "Ki esett nagyobbat" nagyot mondó versenyt