Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez egy igazi kötsög.te mennyit is feküdtél az idén?ezt akarod másnak is monnyad ki monnyad.hüjepilóta
óóóó... hogy egy stinger vigye el a hajtóművedet teeeeee kotsog (nem, nem köcsög... KOTSOG! HULYE KOTSOG!)

LX
Nem kell izgulni az idei kontingenst még korán sem meritetted ki ...
A Yamahát is be kell "repülni"
mi? az esés? jön az magától... nem kell azt várni...

LX
émmá várom mikor gyün
ja.. esőben max a kocsmába menő... bár jobb mint az eső-kelő.. hhmm.. bár az is volt mostanában... mondjuk remélem letudtam most egy jó időre....

LX
LX "eső menő"
ja... esés....

LX
Neked mindenre van "esés" válaszod?
tartok én is e a bajly
ja.. akkor meg azért lesz sok esés..

LX
A repülés biztonságosabb, hidd el nekem.. Jahh van ugy teleszemetelik a pályát ócskavasakkal
Októberben nem lesz meleg...
én biztos a 6-os mellett döntenék.. már csak azért is mert tartanék az ezrestől...

LX
megint nagyon meleg volt... ilyenkor több az esés.. gumik is nehezebben viselik, meg a pilóták is könnyebben hibáznak...

LX
Sziasztok,
P.ringen mindíg sok baleset van? Csakme' ma rengeteg bukás volt kissebb is nagyobb is...
annyira azért nem birom eldönteni mert most kinéz egy 09es 6os,de pár hónap mulva ki kéne találnom mit is akarok.
Megkérdem, hol "tartunk" vele. referálok
talán a Konczig úr is el akarja adni az övét... mintha említette volna..
az felsőcsöves db..

LX
mönnyi az a joe ár?
mikori?
Igaz az 07'-es., vagy nyócas? mind1. fijatal
Van egy visszavett tízesünk... jó áron
magam sem bírom eldönteni.ezzel vivodom már 2 éve.kiprobáltam már egykettőt és ha nem lett volna fülem körbeérte volna a szám a fejemet.monnyuk be is szartam.de az mind 2004 es kezelhetetlen darab volt.lehet azé tetszett
aszittem nem ülnél ezresre...

LX