Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyomtass ki az utalásról egy képet és lobogtasd meg.
egy kis problémám lenne, jelentkeztem phoenixre, pénzt elutatltam, a nevem meg seholsincs a rajtlistán. felhívtam a szervezőt, aztmondta majd visszahív, nemhívott, most kivan kapcsolva. Most akkor ilyenkor mitcsináljak? Nem kis munkábakerült hogy elengedjenek melohelyről, ráadásula délutáni jegyem már odaígértem valakinek mert visszakell jönnöm. úgyhogy más is szív most miattam...

ötlet valakinek, elmerjek indulni reggel a ringre? vagy mi ****** csináljak?
jól tetted, majd talizunk
De pontosan!
Majd kipróbálom milyen, nem akarnám annyira levakarni az elejét-oldalát.

Junius-t nem néztem csak a júl3-ra volt kiváncsi mennyiek vannak már és akkor láttam h jelentkeztél Te is
junius 18-ra is jelentkeztem

Csizmáról? Csak nem az Arlen Ness amit én hoztam neked Floridából?
AlexCBR!
Látom jelentkeztél a júl. 3-ai Mersz-re. Csizmáról megismersz
Cseréld az olajat vazze mert úgy pofánvágom Predet, hogy beszarik.
ki látta?
Nekem van több 18/67 és 19/69 hátsó, és 12/60-as első Michelin Pilot Slick.
keresd brian-t a motorgumik között nála lesz ami kell
Elado egy pár 190/50ZR17 + 120/70ZR17 Bridgestone BT016 vadonatuj supersport gumi
Telefonnal nem sikerültek tul jóra a képek, de egy métert sem gurultak= szörösek. (a háttérben a münyag vödör nem elado :D )

A pár gumi tulajdonképpeni ára 82.900 ft, de én odaadom 55.000 ft-ért, itt találod a hivatalos árát:
http://www.pasztoy.hu/motor/ta...
Szayerg külföldön van, telefonon azért elérhető, de azt mondta hogy most 8. 10. ike körül jön haza.
Uccsó köridőmérőt hoztam el tőle (vagyis a tesójától) a múlt héten, szerintem nagyon jó kis masina, semmi hibáját eddig nem tapasztaltam, teszi a dolgát ahogy kell.
Hogy a full gas-nak is van e készleten ezt nem tom, de valószínű.
Sziasztok!

Gumi választásban kérném a tanácsotokat pályára. (Gondolom egy páran már most tovább lapoznak, hogy ne már már megint gumi... ) Egy k6-os gsxr 750-em van, eddig michelin pilot powert használtam a ringen, mert sokat mentem közúton is de később rábeszéltek a michelin pilot slick-re és a közút is kevesebb volt. Jobban is érteztem magam vele, nagyobb biztonságot adott. Most viszont nem tudok ilyet keríteni és 18-án mennék a H.ringre. A héten megyek gumikért de jól jönne némi tanács hogy milyet vadásszak. Ha lenne egy-két javaslat azt megköszönném. A gumit nem vegyes használatra keresem csak a ringre, kb 75 kg vagyok és nem tartozom a gyors csoportba, 5-6 pálynap van mögöttem múlt év végén kezdtem. A cél az évre stabil 2:20 alatti köröket menni (Gondolom ehhez elég lenne a pilot power is, de a slick nekem jobban bejött a ringen).
Most akkor Te is árulsz ilyen köridőmérőt? Vagy csak1 van?
Holnap délután (2009.06.09.) egyenlőre ketten megyünk Kakucsozni, ha valakit érdekel csatlakozhat.
Mortis!

sanyil@freemail.hu
A telefonszámod is kűld el hogy szóban is tudjunk egyeztetni!

Sannyi
Szevasz!
Egy e-mail címet kérek hogy leírjam a címem és küldhetet!
Volt ilyen. Azért volt tesztelve, hogy ezek a hibák kiderüljenek. Most van olyan jó mint bármelyik külföldi.
Nekem semmi gondom vele. És a Full-Gas árulja a cuccot ha G. nincs is itthon.
le, mint a huzat.. mé'?
Le mész Phöenixre? ...
ki? hát mindenki..
Phoenixre ki jön szerdán..?
Minél többen.. annál jobb.. bárkit örömmel olvasok aki tesztelte.. thanx..