Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha erre most reagálnék mindenki azt hinné, h egész nap itt lógok....de nem....
ezt ugy is irhatod 650 ezer ujonan a ruci es kevesebb a felert elviheto 300 ezerert .
Neked én is házhoz vinném....
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...

ezen az oldalon van sok sok eladó ruha.. nöszemélyek részére is =)
Király! Na akkor én eleve úgy fogom megrendelni, hogy hozzanak ki vagy 3 féle méretben, valamelyik majd csak jó lesz...
Ez így van! Nekem az első amit hoztak, kicsi lett és aztán hozott másikat, szóval nagyon rugalmasak.
Az enyém kétrészes,ami eladó:)))
És milyen méret lenne? Az a gond amúgy csak, hogy én kétrészeset szeretnék, ez meg ahogy elnézem egyrészes. De jó akciósan adod, szóval elgondolkodtató ajánlat...
Igen, néztem én is. Ráadásul azt írják fel lehet próbálni és csak akkor kell kifizetni, ha mindenben megfelel.
http://20090904hringob.balusk8...

Utsó csajos verseny képei.Köszi Balusk.))))
Muti azt a rucit
ja bocs a képek. én 178 magas vagyok éppen csak kicsi rám. üdv Gábor
szia nekem volna egy zsir uj alpinestar versenyrucim az uj ára 300 körül van én a motorhoz kaptam olyan 90-100 körül elvihető. üdv
Szerintem nagyon korrektek, anno még nem is votl mintaboltjuk, amikor én rendeltem és nekem házhoz hozták
Én is őket néztem ki, csak más típust. Megbízhatóak amúgy? Neten rendelted, vagy a pesti mintaboltjukban vetted? Csak azért kérdezném mindezt, mert más fórumon volt egy ürge aki őket fikázta, hogy sosem érkezett meg az általa rendelt ruha...
Én tőlük vettem és maximálisan meg vagyok elégedve vele
azé' kell, hogy ne fájjon....
Uh tarka ez fájt teeeeee popóvédő aranyér kenőcs
Én meg komplett bőrruhát szeretnék majd venni, max 100-ért, tud valaki valami jót ajánlani? Nézegettem már a neten, de női fazonú nagyon kevés van. Ja és az sem árt ha van színválaszték is, nem csak feketében kapható. Perpillanat a sárga valamilyen árnyalatáért vagyok megőrülve...
Nekem is ez az egyik jelöltem
Hát remélem lesz olyan, ami jó lesz rám
szerintem ezt:
Zandona Cross Short Pro.
De ha már itt vagy... szerinted melyiket válasszam?
gondoltam...