Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet
Ohh gyerekek, annyira bele vagyok itt mélyedve a fórumba, hogy most majdnem megettem egy muffint papirostúl mondom milyen rágós..., aha, ha levenném a papírt elég jó íze lenne inkább egy maflás kéne nekem
Hol vannak a képeid? Még nem láttam sehol... :( Pedig olyan kiváncsi lennék.... Folyamatosan láttam a pálya szélén a fotósokat,de eddig egy képet sem találtam.... Nem csak a Tiéidet Balu...
Na mutasd hol?!
Gemi itt panaszkodsz hogy nincsenek jó képek sehol..

Lehet eddig rossz helyen kerested!
a pénteki napról van rólad lesifotó is
Én nem mondanék a helyedbe ilyeneket mert ennek ahogy hallod csitt csatt bimm bumm a vége
FJ igaz Gemi
Iggen .... MSE
Igeeen :D
Na most mond meg Gemi, ahelyett hogy a gázt húzta volna pénteken mi?
Tyűűű, hát én nem is tudok már várni, míg megkapom
köszönjük emese, ööö akarom mondani Rita
Wow,de kreatív ;) Elvan a gyerek ha játszik, igaz baba? :)
Köcce! Várom azt a bizonyos napot ;)
Innen ....
Azt a kis kőkupacot én pakolásztam egymásra....
Mesibaba! Hoztam neked Görögből a konyhádban lévő nagy vasládádra kis kütyüt. Amit annyira szeretsz!

Ja meg neked is Gemi!
Na még ilyet én is Téged
ebben az estbe én kérek bocsánatot ,
nekem volt csak uj
biztos értékelnék ha hasonló jópofa gyerekek mint te nem tették volna be ezt a képet ide vagy 150-szer...
áááááááá nem értékelnek semmit
pedig télen még jól jöhet
, , , , , , , ,
Szia Ancsy, köszönöm az érdeklődést. Igazából magam sem tudom, hogy mi történt pontosan, célegyenes végén lelassítottam a mocit (jó nagyon, ahogy szoktam ) próbáltam bekanyarodni, de valahogy nem jött össze, még a plusz ellenkormányzás sem segített, nagyon kisodródott a moci (itt ilyen még soha nem fordult elő velem!). Nem is igazán értettem, csak egyszer csak a rázókövön és a műfűvön találtam magam, aztán kiment az egész moci alólam
Szerencsére én sérülés nélkül megúsztam (bár már éjszaka arra ébredtem, mintha átment volna rajtam egy úthenger ), és a bokám is már egész jól viselkedett ma, de szegény motorom ...hát komoly feladat lesz kiengesztelnem! Szerencsére már jó kezekben van
Egyébként nagyon fura érzés ez az elpotyogás, de igazából megkönnyebbültem, hogy túl vagyok rajta mikor lejöttem azt mondtam, hogy kész, befejeztem a motorozást, de szerencsére ma már másként láttam a világot
sziasztok gondoltam megosztom veletek hátha kell valakinek az nem megsértödni ,meg meg lincselni ,