Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hallod Pedrosa... inkább arra lenne eszed, hogy ne fix IP-vel rontsd itt a levegőt ha már arctalan kis gyökér akarsz maradni
kenguru megvan nekem is írj msn-en azt megbeszéljük
A kenguru című film megszerzésében tudok segíteni, ha érdekel.
Aki jót akar magának,ne vegyen semmit a MOTORLINE-nál.két év garis pár hónapos gumimelegítőt csesztek kicserélni,és ránk akarják fogni,hogy a használat volt helytelen,azért ment tökre.Kb 10-szer volt a motoron és nem tudom,hogy lehet egy melegítőt nem jól feltenni,vagy szakszerűen kihúzni,hagyni kihűlni,stb...Utálatos egy cég, és nemrég két sisakkal is megvezettek minket! Aki jót akar magának,ne menjen oda venni semmit!
Sikerült megtalálnom a listám amire felírtam a filmeket :) amikre vadászom. leírom a címeket:
1. 40km/h: kamionnal szibériába
2. hungarocamion budapest
3. a kenguru
4. auf achen (úton)

Ha ezek közül párban tudnál segíteni nagyon megköszöném
köszi szépen !
hát sajna nem tudom a címét de megpróbálok utána járni. Egy kis részletett tudtam felvenni telefonnal. Bemutattja az akkori járműparkot meg hogy milyen irányzatokra szakosodnak, hogy behozzák a több kamrás tartányosokat cementezni meg stb.
Megpróbálom behatárolni a címet.
Oh Drága Picike, na ki lehetek?
Elég érdekes lenne, ha tudnád...
De látszik az arcod, mindenki rád van kattanva , ezek szerint én is
esetleg "motorok + csajok"?
írjad hová linkeljem még!
jaham... bár ez inkább a másik topicban lesz sikeres...
Lehet, hogy már volt, most találtam.

http://www.youtube.com/watch?v...
Szia!
Én pont a közepén dolgozom Megnézem, bár a filmmúzeum nem mindig a mi archívumunkra támaszkodik. De egy kis türelmet kérek mert most költöztünk ki, és még szanaszét van az archívum. A múltkor lementem hozzájuk, és olyan volt, mintha bombatalálat érte volna a helységet, és igen komor arccal rendezgettek... majd mikor megláttak, összetették a kezüket, és síri hangon mondták: "ugye nem anyagért jöttél...?" Viszont jó lenne a címe, mert anélkül nehézkes lesz a keresés...
szia gabor!

Te a tv közelébben dolgozol ? nem tudnál segíteni egy régi magyar dok. film megszerzésében ? nyáron ment a filmmúzeumon. Hungarocamionról szólt
áááá, ez attól sokkal gyagyásabb...
Pubertás...
Szombaton volt lefoglalva a pálya. Vasárnap 4-ig lehetett menni. Komoly volt, csak a végére borzalmasan sokan lettünk.

A városba gurultatok?

Huh, én meg még a januári Rush-on voltam utoljára kikapcsolni.
Na voltatok végülis azt hittem autós nap lesz.
Mi szombaton voltunk, de csak tekeregtünk jobbra-balra Gemivel, vasárnap másnapos voltam...
Szép napot Csajok!

Nagyon jó volt a tegnapi Kakucs!

Ti voltatok gurulni?
nem voltam én elveszve...csak semmi történt...
Mind a kettő XI-ből is Meg Borsodból is
Így van a Tomtatto!Összehozhatjuk majd a talit.Csak nem tudom mikor mert külföldön melózom éppen.De a Ritával egyeztessetek majd ő tudja mikor megyek haza
Miskolci vagy Te is? Vagy a XI-ből vagyok földi? mert most én is ott lakom
Kizárásos alapon a Tomtatto hát hozzuk össze majd a találkát és akkor jól megverjük Daniellát
Szia Mesi.Igazad van.Mi még nem találkoztunk de van egy közös ismerősünk,vagyis kettő a Rita és a tetoválós Tomi Gondolom tudod kiről van szó.Ja és földim vagy!Remélem majd egyszer személyesen is találkozunk..