Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Orsi,ha esetleg benézel ide,minden ok veled/veletek?
Mi történt pontosan?
Remélem megúsztad sérülések nélkül
húú láttalak ma
Hali, ma sehányason, csak nézőnek megyek ki

De, külön Neked elintéztem, na meg magamnak is a Menselt (12-es) szombat-vasárnapra
én e
hanyas poszton leszel ?
Ma ismét DT Ladies kupa a Hungarornigen, verseny 18:20-kor

Ki jön megnézni?
Szia Karr !

Én máris szervezem a csapatot!
Kaposvárról biztosan páran ott leszünk- én biztos
Manó
Szia, sajnos igen, vége van
Na mesélj akkor emailben erről a dologról: melichermesi@yahoo.com
Szia Mesibaba!

Úgy érzem ,hogy a SZabinak vége ! Hát jó munkát NEKED !

Manóbácsi
Hello Mindenkinek
Ancsy láttalak ám én is, az Orsival kint voltam az aprilia sulival mentem pár karikát
Kár hogy megint kihagytam a klubtalis gurulást...
Időjárás miatt a mai túra eltolva holnapra,vasárnapra, Aug 30-ra!
Találkozó reggel 9-kor a Hungária körút-Kőbányai út kereszteződésénél lévő MC Donaldssal egybeépült benzinkútnál. Bárki lányt-fiút szívesen látunk,akinek van kedve eljönni!
Infó kérdés esetén: 06/705808450
Szia GSXR STB !

Ez a kép is része az első ERDÉLYÍ MOTOROS RALLY -nak !
Közelebbről a SZENT ANNA TÓHOZ vezető úton
SEPSZI BIXÁD után . Már szervezem a 2010 es RALLY-t
Bővebben a motorostura@citromail,hu-n
Manó
Menj fel az adat lapomon a KÉPEKRE s láss csodát
ez nem egerszaló felé van?
Sziasztok Lányok-Asszonyok !
Jó és kellemes gurulást a 7 végén!
Vigyázzatok 1 másra 4 Puszi
Manó
Augusztus 29-én szombaton időjárás függvényében (esőben nem megyünk természetesen) ismét Angyalok tali és most túra is egyben!
Találkozó reggel 9-kor a Hungária körút-Kőbányai út kereszteződésénél lévő MC Donaldssal egybeépült benzinkútnál. Bárki lányt-fiút szívesen látunk,akinek van kedve eljönni!
Infó kérdés esetén: 06/705808450
Szia Mesi !

Ha küldesz 1 mail címet küldök 100 képet! Korrekt?

haló manó
O K Megmondom !
De + találod őt a CSAJOK A MOTORON oldalon
Szia
Igen rá gondoltam Siófokon 1.nap úgy be sercintett hogy a nevét sem tudta megmondani de jó fej egy ember az tuti 2.nap elég sokat beszélgettünk ÜDVÖZLÖM
Szia !
A bajszos Nagy haju fazon neve BENEDEK TAMÁS /BENDZSÓ /
ha rá gondolsz
Szia hogy hívják a bajszos jóembert vele söröztünk Siófokon a motoros talin de kicsi a világ
Sziasztok " Kislányok" !
Mesibaba! Köszi a választ !sokat jelent 1 olyan öreg motorosnak mint én,hogy bombázó csajok válaszra méltatják KÖSZ !
Éppen ezért küldök pár képet magamról és a túráról. A részleteket a Szabid után + dumáljuk JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
Jó pihenést esés nélküli gurulást Mamó
Helló! Van egy használatlan (cetlik még rajta) női nyári motoros cordura dzsekim, elöl hálós anyagból, plussz termobélés is, klassz nyárias színben, kánikulában ideális. Női 42-es méretű. Írjon e-mailt, ha valakit esetleg érdekel! Pesten fel lehet próbálni!
Csak azt tudtam, hogy volt egy műtéted és nem igazán úgy sikerült ahogy kellett volna, köszönhető a dokiknak de lényeg, hogy jól vagy! gondolom most bepótolod a gyerkőc-gyürmölést
Hát igen, nekem a bátorsággal van még némi gondom, hiányosságom
Köszönöm a sisakom nevében , nem vagyok egy nagy rózsaszínes, de ennek nem tudtam ellenállni gondolhatod, hogy a kislányom mit szólt mikor meglátta
Szijjja:))))
Javarészt guminak és kis bátorságnak köszönhető:))))
Egyébként már igen,köszi,jól vagyok, "csak" két műtétem volt vesével,de biztos hallottad,de már egész egyben vagyok,igen.Cirka három hét kiesés szó szerint mindenből,még hallod a Milánt sem bírtam felemelni.Ez volt a legrosszabb az egészben
Nagyon cíp az új sisak
Szia Ancsy!
Jó, hogy láttalak tegnap a Ringen, ezek szerint jól vagy
Nagyon jól nyomtad!
vazze' én vagyok az idősebb... na jó.. szét offoltuk a topicot...

LX