Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Nem viszér meg aranyér miatt kell
Na akkor vicces leszek:
Hali lányok!

Szerintetek milyen popóvédőt szerezzek?
http://universalmotor.hu/shop....

Köff
Hello Hello!
Állok elébe, ismerek még három nőci motorost, hívom majd őket is. Ja és én ma is motoroztam, tök jó idő volt!
Holnap ha minden igaz lehet motorozni, jó idő lesz
Szavadon foglak!
Okés, feltétlen!
Szezonvégi ajánlat! INGYEN megcsináljuk az olajcserédet és a motor átvizsgálását ha nálunk veszed az olajat és az olajszürőt a motorodhoz!
Érdeklődni :
Varges Motor Kft.
Székesfehérvár, Budai út 376.
30/612-8980
22/312-737
De bizony és pont én szerveztem azt a túrát sőt egy miskolci lánnyal is ott találkoztunk
Na majd jövőre is lesz túra és akkor becsatlakozhatsz
Pesten éltem én is egy évet, de lehet még fogok is. Nem vagy tag véletlenül a Motoros Szívekben? Egyszer láttam iwiwen, hogy pont erre túráztak. Csupa lány, tiszta jó. Én a társaságban egyedül viszem a stafétabotot, nemrég haverkodtam össze egy másik csajszikával.
dehogyis....
autót hoztam.
nem....villamossal.
Na hogy hogy? Api nem indult...
Jéé egy földi szia, én is miskolci vagyok, csak már régóta nem lakom ott
És ma gyalog?
én meg tegnap.
igaz,csak robogóval....
Én is azzal jöttem ma
Mesibaba motorral jött ma dolgozni
én meg ittensenem vagyok...
nemrég pohi mondta, hogy ismerősének van egy eladó M-es piros/sárkányos X-Spiritje eladó vmi 100k-ért.

Ehhez mit szólsz:
SHOEI XR-1100 Sever-2
Ugye? na meg Te
Merre vagytok lányok? nem hiszem el, h Mesin kívül csak tarka leány a gáton
ok, több helyre is kitettem... Sajnálom az ismerősödet, remélem megkerül a motorja... bár sajnos erre kevés remény van...
Ma reggelre elvitték a zárt teremgarázsból egy ismerősöm motorját. Suzuki GSXR600 K7 a rendszáma: UYH-207 Színe Kék-fehér. A tankon mindkét oldalon vinxxgrip matrica, a tanksapkán pedig vinxxgrip adapter található. Kérlek, minél többen tegyétek ki, hátha valami nyomon el tudunk indulni! köszi!