Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem most annyiból para, ha újra esek, doki szerint elég fájós buli lesz
Fájt ez így is eléggé, nem hiányzik újra
Inkább gatyó, mint fájás
Idén nem sokat voltam, inkább Visontára meg Kecsóra jártam, de már hiányzik Kakucs, úgyhogy vasárnap ismét bevesszük páran a pályát.

Infó a vasárnapi (27) Kakucsról:

Csak du. 16-ig lehet pályázni, ezért az egész nap (8-16) kerül 5 pénzbe, a délután (13-16) 4e.
úgynézki holnap.
Arra mindig pályáztam én is, de sose kerültem el addig, hogy meg is vegyem. Pedig jó kis találmány! Én általában a csípőm és a combom vertem oda terepen.
Bizony vasárnap is lehet összehozunk valamit Kla-val
Ugyanmá' szarni rá Kakucsra én is akartam menni a múltkor, de végül nem jött össze.., jó kis pálya pedig
Milyen igazad van amúgy Mesibaba, tényleg itt van az ősz ittvan újra

De még ma gurulunk juppi
Szia!

Bevallom őszintén, hogy nem nagyon mertem írni eddig, tudjuk miért szerintem, de jó lenne már csajokkal is találkozni pályán.
Háát nagyon remélem, hogy addigra minden OK lesz.
Kinéztem egy protektoros rövid gatyót, amit fel tudok venni enduro naci alá.. nem árt, ha mostmár valami védi a popóm
De hiányzik a terep nekem is!
Gondolkodom, hogy télire kerítek egy szedett-vedett enduro kerék szettet.

Csak egyszer próbálod ki milyen pályázni! Utána a rabja leszel!

Mire ideér a tényleges saras szezon addigra akkor renbe is jössz, ez tök jó!
Szia Foxy jön az ősz és visszatalálnak a lányok a fórumra...
Daniella kedves, a Pici azzal a repedt hangú motorjával első versenyén dobogós lett az írígység beszél belőled
Áh, SM nem hiszem... maradok az erdőben

Még élek, köszönöm kérdésed
A csont már összeforrt, még a csonthártya kicsit be van gyulladva... várok még pár hetet, megveszem a mocit és irány az erdő-mező-patak-sár...
Ennek nagyon örülök! Jó kis motor lesz hidd el! Nagyon fogod szeretni! Lehet, hogy nem a legszebb, de terepre teljesen tökéletes.
Na meg persze előbb utóbb remélem sm kerék is kerül bele és akkor végre motorozhatunk együtt.

Amúgy mizus? Meggyógyultál már?
Szió!
Tudod kerestem mocit... beszéltem sok emberrel, köztük veled is.
Te győztél, úgy néz ki Dr250 moccom lesz
Teljes mértékben igazad van!Azért is szóltam közbe, se adatok az adatlapján se kép és erre itt okoskodik hmm védeni kell a gyengébbik nem képviselőit ez nyálas volt nem ? áá nem ez van ez igy helyes, te meg nem vagy nyuszi és megmondod a frankót neki ez igy helyes
Ja danikám most jut eszembe amúgy....persze igazad van a hang viszi előre a motort....
Tényleg, csoda!
davide02

De tényleg hát megkérdez itt az ember valamit, illetve egyben közöl is, hisz egy új hír a BR oldaláról erre még nem hogy okosat mond beszól itt...
Sziasztok Csajok!

Szoktatok mostanság Kakucsra járni pályázni?
Szia Pici R ez jó volt! ne is hagyd magad, nehogy már a légy fujja a chamotoxot! zsir a motorod is meg a hangja stb, pl én összetenném a két kezem ha olyan fiatal jó vasam lehetne.
Jájj hát ki vagy te?
Amúgy ha neked fazék hangú akkor menjél fülészetre....
Vagy gyere aztán hallgatsd meg a joshi dobot...

Amúgy hihetetlen hogy beszólsz itt azt még az arcod sem adod hozzá!Jellemtelen! Gratulálok!
a kedd jó lehet, hétfőn egyeztetünk...
Pici-R...azzal a fazék hangú motoroddal csoda hogy lett pontod..pedig a motorod szép lenne .....
Jah a link.... Gyorsasági motoros bajnokság összesített eredményei

Akkor ez a női kupát is érinti gondolom....
Hogy van eeeeeeeeeeeeez?
Hát ez szép...

Amikor szeptember elején a bajnoki versenyek zajlottak, még senki nem gondolta, hogy az a verseny lesz az utolsó ebben az évben. A MAMS Sportkódexe szerint négy lebonyolított verseny eredménye alapján lehet bajnoki versenysorozatot értékelni, így az eddigi eredmények nem hivatalos bajnoki végeredményeknek tekinthetők.