Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

November 6-án este 6 órai kezdettel Száguldó Angyalok klubtali az Atlantisban (Bp.XIII.ker Váci út 156.).
Várunk mindenkit szeretettel!
Hát akkó miért alkalmazod az ifjút? Na látod,karácsonyra jó kis ajándék lenne neked
Igeeeeeeen tudjuk!
Ugye ugye?

Én egy MV Augustát kértem idén jó kislány voltam
Zsoltibácsit nem azért alkalmazom, h fizetgessen nekem mindenfélét De most hogy így mondod ...nemsokára itt a karácsony
Holnap remélem nómálisabb idő lesz Közép-Magyarországban..le kell mennem Dújvba motorral
Zsoltibácsi nem finanszírozza a sisakot,ami neked tetszik? Vagy a CBR klub pl.?Az egyetlen CBR cicusnak mindent,egy mindenkiért mindenki egyért címszóval!
itt is lehetnének magassarkú mítingek...mármint nem nekem...hanem...tudjátok hogy gondolom.
ÁÁÁÁ dehogyis hideg is van, szél is van, na meg ma magassarkús meetingek vannak de azért még nem teszem el télire
Csak optimistán: nyár van, alig fürdőruhában, tadam tadam...
pedig ezt 100é megkapnád.
griffmadarat meg rajzolok rá...meg sárkányt is.
Tudod jól, h NŐ vagyok Ennek meg nem ugyanolyan mintája...szal így már nem is kell Nekem vagy a rózsás kell vagy a griffmadaras
Már lemondtam a Shoei Kiyonari tc-1-ről( vagyis a "sárkányos shoei") 2 éve nem megy kéccáz e alá az ára
A második is tetszik ám... a kis Pirosszkához nekem ez a kettő megy Te is motorral mentél dolgozni?
Most legyalogoltam a postáig...fagyhalál...-szal motoron még kellemesebb, mint sokat gyalogolni ebben a hurrikánban
van egy ilyenem, Agv Stealth, új plekó,nemdohányzó,megkímélt, garázsbantartott stb........neked olcsóért adnám. bár bizti nagy lenne (ha nekem jó)
Én az 1-t elfogadnám,ha hozzám vágnák jó erőből
Nekem a 3. a nagyon begyere Átkereszteltetném magam érte kiszel tündire
A kis első, rózsamintásért eladnám a lelkem Mennyiért kufárkodják ezeket általában a bukósisakkufárok?

Ma meg volt a motorozás... meg a stuntolás is
Amúgy fincsin süt a nap
Úristen csajok ma már kell ám a bundabugyi
Fohászkodom egy kis jó időért
Szió!

Én is azért néztem... olyan ismerős volt, de nem ő lesz az enyém.
"Májküldzsekszon" mociját fogom megvenni. Ha meg lesz teszek fel róla képet
Szia!

, először azt hittem, hogy az "enyém" az basszus!

Őt nézted magadnak?
AGV, MDS bukók szezonvégi nagy akcióban 15-20% kedvezménnyel akár utánvéttel is!
Érdeklődni: 30/612-8980
Varges Motor KFT
Székesfehérvár
Brittont kérdezd.. ..én mégse megyek most Londonba, majd csak novemberben, úgyhogy részemről OK valamelyik sűtőtök..
na most akkor kérdezném tisztelettel: mi van?
Szió!

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...

Eszembe jutottál róla
-r
te meg ahelyertt,hogy itt sértődősödsz írjál mailt amit már nem is tudom mikor beígértél.
oksa.