Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mint te
Szia örülök hogy szerencsésen hazaértetek
fiatal vagy még... ne add fel...

LX
az rajtam már se nem ront és nem is segít annyira mind1 már
most olvasom.... Joe. ne írjál ilyeneket, mert LFP-s barátaid még hírbe hoznak minket...

LX
Jelentem megjártuk Zalakaros és sikerült pár zalai motoros fórumozóval személyesen is találkoznom itt is köszönöm Nekik a felvezetést
Szia Manóbácsi, bizony már dumálgattunk korábban és tetszik az 5let ígérem nekiugrok a szervezésnek, de most még van 1 hét szabim, amit mással töltenék
Szia Mesibaba !
Valószínü,hogy már dumáltunk a fórumon !
Motoros csapatok jelentkezését várom a 2010 júliusában megrendezendő II ERDÉLYI MOTOROS RALLY-ra !
Az idei túráról küldök pár képet és ha időd engedi és szeretnél
/mint versenybíró/ a csajokkal részt venni ezen a VERSENY jellegű túrán akkor kezdj el szerveszkedni!
10 fősek a csapatok a ZALAI és a KAPOSVÁRI motorosok már
együtt vannak!
Kérlek segíts a szervezésben. Ha a buli érdekel titeket a mail címemre írj pár sort . Jó gurulást kívánok Manó /motocross edző /
Franc, messze van Debrecen
Hát Bivalyhoz nem hasonlítanám azt az 50 kilódat,de mindenesetre csajba vad vagy!Én nem kételkedem nemi hovatartozásodat illetően! Tudod Rachel! Ja és a mamival a képed nagyon aranyos!
Nálunk otthon a virágágy is tele van velük.. és mindig lehugyozzák a yorkimat amikor cserkeli őket..
Ahogy már előzetesen hírül adtuk, hosszas előkészületek után a(HBME) Hajdú-Bihari Motorosok Egyesület a Debreceni Motorsport Egyesülettel (DeMoSE)karöltve motoros tréningeket rendez Debrecenben. Az elméleti és gyakorlati oktatást is magába foglaló rendezvényeinken minden motorost szeretettel várunk, a száguldás szerelmesei mellett a robogósokat éppúgy, mint a túragőzössel érkezőket.

Mindenkire ráfér a gyakorlás!

A tréning helyszíne: Debrecenben, a Diószegi úton lévő állatvásár telep lesz.

Időpont : 2009. augusztus 30. vasárnap.

Kezdés : 9.00 óra

A pálya hossza : 650 m

Részvételi díj : 2500 Ft elővételben,

3000 Ft a helyszínen.

HBME Egyesületi Tagkártyával rendelkezőknek: 2000Ft

A motorozás csoportokban történik, elméleti oktatást követően 3x15 perc gyakorlással. Annak sem kell elkeserednie aki többet szeretne motorozni, repetázni is lehet a nap folyamán indított csoportok bármelyikébe benevezve.

Természetesen nem maradhat el az egész napos fényképezés és videózás, igyekszünk megörökíteni mindenkit.

Ha belejöttél a kanyargásba, indulhatsz a nap végén megrendezett időmérő versenyünkön is, ahol többféle nyeremény talál gazdára! Mi nem csak a leggyorsabbakat díjazzuk!

A tréningen részt venni csak teljes motoros védőöltözetben lehet!

Részletekért keresd fel honlapunkat:

http://www.hbmotorosok.hu



motoros üdvözlettel:

H:B:M:E:

(Hajdú-Bihari Motorosok Egyesület)
nem mondod..?!
Csendes tóban lakik a béka
vigyázzá lx-szel mert tul jo srác .bejönne neked
maj segíjjek én neked filozofányi..
ah so... na erre nem gondoltam...

LX
már egy nappal előbb kimennék hogy klimatizálódjak.. és egy nappal később jönnék haza nehogy keszonbetegséget kapjak a gyors hazajövetel miatt..
na ezt kifejtenéd?

LX
ha kimentem volna 4 is meglenne az..
"csak" 2 napos... szerda - csütörtök...

LX
Valahogy nem irigyellek
az a kínai taxisofőr , kup-lung
meg tüzet is okádjak neki..