Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Délután kéne egyet gurulni
Szólok nekik:))))
Ancsy, ha kedves ismerősöd, akkor kéne szólni neki, hogy a szerviz az rövid i betűvel vagyon még ha hosszúnak is hangzik
http://www.gsxrservice.hu/

Egyik kedves ismerősöméké,gondoltam jól jön nekik a reklám!
Légvárban is lehet ugrálni,amíg készül a vas:)))))
Sziasztok!
Festőnénit várom egy italra........
Maja szerintem írd ide, hogy mi történt veled A csajoknak biztos tetszeni fog...
Komolyan mondom szégyen, ami néha emberi testet képes ölteni
nem, nem..., engem nem lehet csak "úgy" klónozni
Akkor a klónod volt....bocs.
Engem tuti nem 7végén 2 pofára szalonnáztam Surányban a telkünkön
Mesibaba, téged láthattalak Polgárdiban a hétvégén?
Na má' megint miből maradok ki...
Hát persze hozhatod a hűsítőket utána
Egye fene van itt pár csaj akinek szívesen eltartogatnám
Tarthatod a napernyőt
Pasik is résztvehetnek?mint néző
Ne feledjétek, csajos pályázás a Pannónia-ringen!
Július 19-én vasárnap 16.30 - 18.00 óráig, 1,5 órára csak csajoké a pálya. Ára 10.000,- Ft, jelentkezés a helyszínen a BR Organisation Kft. kihelyezett irodájában.
Előtte az OB futamai vannak, így aki előbb érkezik, az sem unatkozik majd.
Ne hagyjátok ki a lehetőséget, jó alkalom arra, hogy a pancsiringgel megismerkedjetek!
Mesi Nemrég kezdtük el szervezgetni a fórumtalálkozót még nincs meg a konkrét időpont de gondoltam már jó előre szólok ha figyeled a Zalaegerszeg és környéke motoros kört akkor ott tudsz szavazni hogy mikor meik napokon vagy szabad ha mindenki eljönne párosan akkor kg 60 személy lenne de jó is lenne
gratulálok, nekem a hasam zsíros...
Na jó reggelt Csajok, akarom mondani Srácok má' csak én vagyok itt lány úgy tűnik
7végén telkeztünk barátokkal, grillezés, szalonna sütés, fülig volt zsíros a szám fejenként 3 kiló szénhidrátot vittünk be a szervezetbe...., óránként
Laci mesélj, hol mikor kivel.....?
Hagyd Mesit....amíg tart a benzinkártya addíg motorozik,nem ír ide...
Szia Mesi zalaegerszeg és környéke motoros kör te is szoktál irni fórumtalálkozó lessz téged is szeretettel várunk
bemész bármelyik színesfém kereskedésbe/autósboltba és már dobják is. nem kell hozzá protekció....
Kérlek szépen,akkor kérdezd meg azt a Drága Kedvest,hogy mennyiért tud?
bélybeeee,nézz be vivi oldaladra...