Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szökjé el azt gyere kunmadárra, lesz nagy banzáj

még szerencse hogy kb 3 méterre álltunk egymástól
Most lesz az a 3napos hömbölgés amit szerveztetek ugye..? mentem volna ha éppen akkor vagyok szabad.. de... a 7en megint marad a fűnyíró..
Ne nevess, Téged is láttalak

Bírónő figyelt, mint pocok a lisztben
Te figyi má', most a 7végén Téged láthattalak a Hungaroringen? ismerős a rajtszám+motor
én meg majd szept. 24. gondolok Rád cserébe..
ha a helyemben lennél tudnád..
hát én.. mi.. majd jól oda megyek ahol télen is lehet motorkázni.. felpakolom a moccot a kocsira ahogy lelek valamit.. egy a lényeg még hogy tengerpartja is legyen.. engem nem köt semmi sehá se.. szülők meg annak örülnének ha Boldog lennék..
Oké, oké, jójó majd napozok helyetted is meg úszok, meg maszíroztatok és eszem-iszom-dínom-dánom
Minek mész oda, hát a verseny múlt 7en volt
enought
Az igen! Én mi lesz Valenciaba?
Ápolok egy 93éves mamit.. 24h-ban 8napon át.. majd 5szabad majd megint 8.. de asszem elég volt.. itt nincs kimenő csak 2x 3x boltba mert még felgyújtja a házat.. ő meg kattog és nem lehet kivinni.. éjjel meg be kell néha vadászni.. azon kívül fűnyisza meg főzés stb. enought..
Vendéglátózol Nyúlányka?
hmm.. én meg majd hamarosan jól megmérgesedek felmondok és kiköltözök Valenciába.. már nagyon érik a dolog..
látom helyre állt a rend...

LX
én meg visszaszámolok, mert este indulás Brno-ba bár ezt a kutya nem kérdezte...

LX
Helyettem is Mesibaba..
Jó reggelt Everybody

Én már visszaszámolok, holnaptól 10 nap szabi irány Zalakaros, na persze motorral

Zalai motorosok: a sör ki legyen töltve, mire leérek!
Csak érzéssel mint a bivaly..
Ahogy a helyzet adja.. a lakott tertületet betartom na azt be..
Kételkedjél csak..
Szerintem húzza neki rendesen,vad a kis csaj vad!
Milyen tempót szoktál veretni a gixernek?