Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajnos csak az 1!
Nem vagyok nyuszi, de mennyi kell?
Na akkor jó'van
New C one up Road? kis angol nyelvlecke...
Ne rijjá, majd kész lesz ha megjön végre az alkatrace. Amúgy is ki van még vonódva a forgalomból..
Akkor már hárman vagyunk,mer' sógor is jön,ugye Vitya?
Persze hogy nem társkeresni jövünk ide, de én azért díjazom, ha valakinek van fönt képe, mert legalább látom kivel dumálgatok.
Na meg ugye vannak azok a fajták, akik mindenféle név és kép nélkül próbálják itt osztani az észt..., azt ne szeressem
Akkó' te meg vedd le a képed!
Elég ha a randin rettennek meg a látványodtól.....
vagy ha lenne kép nem lenne esélye társkeresni!

Jóvanna,csak viccvót.

Én se akarok
ezt a dumát bazmeg
azért nincs kép,mert nem akarsz itt társkeresni? ? ?
De én igen
Én a kicsi miatt csak 7végén tudok menni...
Még nincs mivel..
Ma találkozom Ninjával, lehet gurulunk is kicsit! Gyere Te is.
Senki nem akar hétvégén mocizni?Vááááááááááá
Az úttörő ahol tud...egyetért! Elvtársnő!
bence te itt?
Huh, örülök hogy egyetértő választ kaptam!

Jó estét Mindenkinek!
Nem off, ideje volt! Én se társkereső oldalnak vélem a sportmotor.hu-t. Na ezért nincs magamról kép, csak a vörös dögről. Csupán én is szeretek beszélgetni, zrikálni másokat. És ha esetleg félreérthető voltam, kérek elnézést Foxgirl. Esetleg a fiúcskáktól is .
Egy pici off!

A félreértések elkerülése végett szeretném letisztázni, hogy nem pasizni szeretnék. Tök jó, hogy elhülyéskedünk, de ennyi. Csak szeretek ismerkedni és nem szeretném, hogy valaki ezt többre vélje!

Köszönöm!
már szólni akartam. monnyuk foxy melleihez ezzel jutottunk el
monnyuk az enyémhez is
szép álmokat mindenkinet!ezaz!beszélgessetek a gyúrásról!nyissunk egy "motorozó nők fórumra betört pasik edzési szokásairól"
az összes terem ilyen
a miénk nem,mert rangon aluli a kurváknak
koszos és olcsó
Valakinek biztos .... Nem lenne rossz, ha nem egésznap ráérő, eltartott libák laknák a helyet.
az megy!