Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép reggelt Mindenkinek!
Egy kis idő kutya és válaszolok én is jól a levélre [O22
Szia,

jól válaszoltam a levélre...
Zseby! Ezt az adagot neked küldöm!
Nem kéne még a Picúrral msn-ezni ilyenkor Jobb is hogy mész különben meg "sok" dolgom van! MA IS
Na csajok, én megyek melózni...így is megint késni fogok...és még mindig pizsiben ülök :)
Akkor jobbulást!
Én is kicsit megvagyok fázva...de én kihordom fél lábon is :) Muszáj...
ehem.. .."cseppet" levert a lábamról a devla, de a nehezét már kifeküdtem hétvégén.. ..ma pihi, holnap meló..
mindenki vigyázzon magára, mert az enyhülés pont tökéletes ezeknek a kis parazitáknak..
Jóreggelt!

Zseby: Betegeskedsz?
Már este-éjjel befejeztük
amúgy jó reggelt!
..a betegek meg gyógyuljanak..
29 és fél fokos Joe reggelt kívánnék mindenkinek..
de csak 2.9 fokosat tudok
Reggeli szexet befejezni- irány dógozni
Gyere már ki innen, azért nem jönnek ....
Na mi van csajok, kihaltatok
Szió, édes vagy,hogy írod, amúgy nagyjából tudjuk, hol vannak a trafik, mc donalds-nál hátulról is mérnek a görények...jah....hát e van...majd 3 kilóval megyünk azt be nem méri,tuti!
Na jó,ez vicc vót.....
Szia Ancsy!

Nem tudom mennyit jártom Mo-áson, de kitettek új trafikat. Egyik az Mo-ás híd után van az M1 irányában a belső sáv felett, lényegében a nagy balos kanyar utána ami a híd után van. Másik az OMV kútnál ahol meki is van. (félúton az M1 felé) Ott figyelni kell, mert az m1 felé szembe mér, de ha ott visszafelé jössz akkor hátulról mér a trafi. Csak szólok nehogy beleakadjatok. Illetve van még máshol is kitéve de én ezeket vettem eddig észre..
Láttam ma az Mo-ásonegy gixxerrel egy csávót...mínusz 2 fok volt akkor.Durvaaaaaaaa vót!
Kérünk szépen fórumba bővebb beszámolót
Szióóó!

Aha, tök jó volt, ilyen sokan fórumoztunk egyszerre!

Mi meg most értünk haza az esti DJ Rush szülinapi partyból Nagyon szupi volt!
Szevasz huligán
Én ilyenkor inkáb téli álmot aludnék mint a macik...de majd ha kicsit jobb idő lesz, hazaviszem látogatóba a patkányt
Szia:))
Mizujs? Tegnap pörögtünk fórumon ezerrel,láttad?